Beuker- bv uitdeuken en spuiten ra ra ra ra ra ia ra ra ra ra ra ra ra ia ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra ra De HAARVERZORGER van bekende personalities Bos en Lommerweg 213, Amsterdam, tel. 861010 Internationaal prijswinnaar met allround medewerkers Voorverkoop Ajax nog, Haarlem. Minimale winst, maar ja, een overwinning is een overwinning, de punten tellen luidt niet ten onrechte dit cliché. Niet ontkend kan echter worden, dat er een kleine kern van waarheid schuilt in de kritische kanttekeningen die worden geplaatst bij Ajax' prestaties. Maar daarmee zullen Leo Beenhakker en zijn pupillen slechts blij zijn. Op deze manier blijft de ploeg tot op zekere hoogte automatisch wakker. Terwijl ook zodoende een waarschuwing wordt gegeven dat de batterij nog wat meer moet worden opgeladen, hoe vreemd dat ook klinkt. Maar behalve het steeds zwaarder verdedigen van de competitievoorsprong, wacht Ajax ten tweede het optreden in de Europa Cup, wat in maart weer losbrandt, als Racing Strasbourg op het programma staat. En daarnaast loopt dan het Nederlandse bekertoernooi, waarin de Ajacieden vandaag Vitesse treffen. Pas nog waren de Arnhemmers in De Meer op bezoek, maar toen voor de competitie. Natuurlijk geeft een tegenstander zich tegen Ajax niet zonder slag of stoot over, dat zou al te mooi maar ook niet goed zijn. Maar Vitesse is echter wel een knokkersploegje, dat juist in dit soort duels net dat ene schepje extra er boven op kan gooien, waardoor het etiket „stuntploeg" op de rug geplakt mag worden. Eén belangrijk ding hebben de Vitessenaren ook al mee: de stemming in de ploeg is goed. En hoe belangrijk dat is, valt af te lezen aan de situatie bij Feyenoord. De Rotterdammers lijken inwendig een steeds erger pruttelende vulkaan, waarvan de uitbarsting nog op zich laat waöhten. Trainer Jezek zei zelf vorige week: „De sfeer heeft het team aangetast, tot op het veld aan toe". Waarmee hij maar wilde duidelijk maken, dat zijn spelers er in het veld tijdens de wedstrijd last hébben van het feit, dat zij daarbuiten niet lekker draaien. Is het een grote of kleine aanrijding Wat men noemt een ongeoorloofde „sliding" Bij: Rijksstraatweg 202-204, 1115 AV Duivendrecht, telefoon 020-991625-992420 kunt u uw wagen laten Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting 2

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1980 | | pagina 4