Beuker-Bieshaar bv Clubhuis Ajax Voorland uitdeuken en spuiten CAR EL en TOM KAMLAG Telefoon 935133 ra AJAX-STADION t.o. vak K-Reynoldstribune Geopend elke dag vanaf 11.00 uur Lage prijzen, o.a. koffie 1,10, pils en jenever 1,25, frisdranken 1,belegde broodjes 1,25 Uw gastheren Ook voor uw recepties partijen vergaderingen klaverjassen en in het eigen Tilburg gewend is in een vol stadion te spelen, kan tot de weinige stuntploegen van het betaalde voetbal worden gerekend. Helemaal als Willem II tegenover zich clubs van naam en faam treft, is motivatie vanaf de zijlijn niet meer nodig, dat doen de spelers dan negentig minuten lang zelf wel. Ajax verschijnt echter getraind aan de start. De rood-witte brigade oefende immers tijdens de winterstop onder de bloedhete zon van de Afrikaanse Ivoorkust en won daar het toernooi. De Ajacieden hebben er niet alleen lekker gevoetbald, maar zich kostelijk ontspannen ook. Zwemmen, schaatsen wandelen, feestelijke huldigingen, ze zijn ogen en oren te kort gekomen. De werkelijkheid ligt vandaag in het minder warme Nederland, maar die aan passing is allang achter de rag. Vorige week, toen bekend was dat het voetbal duel met Vitesse niet zou doorgaan, besloot men een forse training op het strand er tegenaan te gooien, terwijl daarna geoefend werd tegen de amateurclub Blauw-Zwart in Wassenaar, wat een overwinning van 8-0 opleverde. Hoewel die cijfers uiteraard niet echt maatgevend mogen zijn, blijkt uit alles wel dat Ajax het ritme lijkt te hebben behouden. Wat heel belangrijk is, want er moet in de komende maanden hard worden gestreden op diverse fronten. Behalve de competitie, wacht Ajax de derde ronde in het Europa Cup 1-toernooi, waarin ongetwijfeld zwaardere jongens dan HJK en Omonia zullen wachten. Bovendien is er het nationale bekertoenooi. Werk genoeg dus aan de winkd. En gelukkig maar, anders zou het inhouden dat Ajax al uit één van de drie races lag. En dat is niet het geval, integendeel, de goede richting wordt steeds dieper ingeslagen. Schipper, hou je roer recht Is het een grote of kleine aanrijding Wat men noemt een ongeoorloofde „sliding" IB IB ra IB IB IB IB IB IB IB IB IB IB IB IB IB IB IB IB IB IB IB IB IB IB Bij: Rijksstraatweg 202-204, 1115 AV Duivendrecht, telefoon 020-991625-992420 kunt u uw wagen laten Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting 2

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1980 | | pagina 4