Beuker-Bi bv Clubhuis Ajax Voorland uitdeuken en spuiten Ook voor uw recepties AJAX-STADION t.o. vak K-Reynoldstribune narfïion Geopend elke dag vanaf 11.00 uur parujen Lage prijzen, o.a. koffie 1,10, pils en jenever 1,25, Vnr<rarWÏMcxAn frisdranken 1,belegde broodjes 1,25 vergaueniigen Uw gastheren klaverjassen CAREL en TOM KAMLAG Telefoon 935133 enz. (en niet zoals een pessimistisch ochtendblad afgelopen maandag zonodig moest melden „de minst slechte"). Een korte blik naar het nabije verleden laat bovendien zien, dat Ajax extra goed uit de huidige titelrace tevoorschijn komt. Immers, de perikelen rond het onverwachte vertrek van Cor Brom waren niet zomaar wat, maar waren wel degelijk voelbaar. Het feit dat Leo Beenhakker plotseling de scepter van de hoofdmacht van de rood-witte brigade in handen kreeg precies eender. Toch heeft de voltallige selectie zich er met de leiders en begeleiders uitstekend doorgeslagen. En dat mag zeker, op de dag dat de kroning van herfst- of winterkoning, zo u wilt, definitief wordt, best even in de herinnering worden géhaald. Alleen zal het toch nog meer gaan spannen. Want na de winterstop wachten de grootste klussen nog. Eerst is daar natuurlijk de hervatting van de competitie, waarin een puntenvoorsprong verdedigd en uitgebouwd moet worden. Dan is daar het Europa Cup-toernooi, waarin Ajax na HJK en Omonia wellicht nu dan toch de zwaardere tegenstanders zal gaan treffen. En dan wacht ook nog het Europees kampioenschap in Italië, waarvoor Nederland zich via de spectaculaire winst in en op de DDR heeft geplaatst. Dat betekent voor een aantal Ajacieden extra inspanningen. Dus op diverse fronten moet dan gestreden gaan worden, dus zullen de krachten gelijker verdeeld moeten worden. Een welkome winterstop is de spelers van harte gegund, want daarna word het aanpoten geblazen. Meer versterking is er niet bijgekomen, zoals u wellicht uit de kranten en radio hebt vernomen. De mogelijke transfer Keje Molenaar van Volendam naar Ajax ketste af op de belachelijk hoge prijs die Volendam vroeg. Is het een grote of kleine aanrijding Wat men noemt een ongeoorloofde „sliding" Bij: Rijksstraatweg 202-204, 1115 AV Duivendrecht, telefoon 020-991625-992420 kunt u uw wagen laten Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting 2

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1979 | | pagina 4