Jansen Schilders bv Beuker-Bieshaar bv uitdeuken en spuiten Gerenstein 514, 1103 AV Amsterdam Telefoon 907745-990513 finishen dit keer, omdat die punten dan tenminste binnen zijn en Ajax sowieso enigermate is ingedekt voor het geval het opnieuw scheef mocht gaan bij de hervatting. Alhoewel, zo pessimistisch hoeven we nu al ook niet te zijn, daarvoor draait het de laatste tijd te soepel. Willen de Ajacieden plotseling van die stijgende lijn afwijken, dan zal toch minimaal de helft van de selectie moeten vastvriezen en zodoende te laat aan de start verschijnen. Voor wie de winterstop en - daarvoor - de niet al te zware finish van de eerste helft zeer gunstig uitvalt, is Frankie Arnesen. De Deense Amsterdammer, of Amsterdamse Deen zo u wilt, liep helaas in het duel met MVV een ernstige blessure op, waardoor hij voor lange tijd zal zijn uitgeschakeld. De stuurman van het middenveld is vorige week zondag geopereerd aan een gescheurde enkelband. Nog zeker tot halverwege deze week moet hij in het ziekenhuis blijven (voor zijn fans: het Lucas-ziekenhuis), waarna hij in elk geval ook nog eens vier weken in het gips gaat. Dus voordat Frank weer gereed is om zijn plaats in te nemen, zitten we al een eind in 1980. Desalniettemin hoopt Beenhakker hem weer te kunnen inzetten bij de eerstvolgende Europa Cup-wedstrijd, waarvan de loting overigens pas half januari plaatsvindt. Trouwens, nu we toch over de toekomst praten, in een interview in Het Parool heeft Leo Beenhakker duidelijk laten doorschemeren dat hij hard werkt aan een soort „Ajax-nieuwe-stijl". Wat er op neerkomt, dat de trainer eigenlijk bedoelt dat hij Ajax ook buiten Nederland weer meer gezicht wil geven en vooral herkenbaarheid. Naam en faam boeien nog voldoende ontzag in, meer belangrijk is natuurlijk het spéltype, waarmee Ajax in het verleden met enorm succes bouwde aan de wereldnaam die het zo lang heeft 'hoog gehouden. Bouwen dus aan de toekomst dat betekent net zo goed dat er vandaag honderd Bij: Rijksstraatweg 202-204, 1115 AV Duivendrecht, telefoon 020-991625-992420 kunt u uw wagen laten Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting Is het een grote of kleine aanrijding Wat men noemt een ongeoorloofde „sliding" 2

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1979 | | pagina 4