Sporthuis Tonnie Pronk ADIDAS wtrob voor kwaliteit en service quick elektrotechniek pompinstallaties waterzuivering centrale verwarming S? bv Q) X j j- PUMA TEVENS VERHUUR VAN SKI'S EN SKISCHOENEN Voorverkoop Middenweg 147, Amsterdain-Oost, Tel. 946257 AJAX service aan het voetbalpubliek zeer essentieel is mag alom als bekend worden verondersteld. En er hapert nog wel eens wat links en rechts. Dat begint al bij het programmablad waar bij sommige clubs soms de meest vreemde namen voorkomen bij de lijst van spelers. Er zijn vele aspecten in het totale pakket service wat vaak voor verbetering vatbaar is. Dat geldt voor veel clubs en Ajax maakt daarop geen uitzondering. Een troost kan misschien zijn dat de service in het algemeen bij Ajax niet veel minder is vergelöken bij anderen maar het moet veel beter kunnen. Het bestuur van Ajax onderkent dat ook. Het huidige scorebord is een verhaal op zich. De laatste weken gaat het evenwel steeds beter met de bediening maar het zal binnen afzienbare tijd toch verdwijnen en ver vangen worden door een ander soort bord met vele mogelijkheden o.a. een „display waarop advertenties kunnen worden geprojecteerd, spelmomenten kunnen worden teruggedraaid etc. Het bord zal begin volgend jaar worden gemonteerd. Verder is één der koekhuisjes op het Ajax-terrein opgebouwd tot verkoopplaats van souvenirs. De souvenirswinkel bevindt zich aan de kant van de ere-tribune stadszijde, wordt beheerd door de Ontspanningscommissie van Ajax die veel doet voor de Ajax-jeugd. Een nare zaak is ook het persé zeer vroeg aanwezig moeten zijn op met name de ere-tribune wil iemand nog een goede plaats hebben. Het komt al jaren lang voor dat mensen vroegtijdig de beste plaats „reserveren" middels het simpel neerleggen van een zitkussentje, zich dan richting restaurant begeven om kort voor de aanvang van de wedstrijd hun plaats in te nemen. Men mag niet van iedereen verwachten dat men om half één aanwezig moet zijn voor een wedstrijd die om half drie begint om een goede plaats te hebben. Niet iedereen is simpelweg in de gelegenheid vroeg aan wezig te zijn. Zo gauw mogelijk zal Ajax op de eretribune en daar waar nodig is stoeltjes creëren met nummers zoals dat al in vele andere stadions het geval is. Ook zal het aantal plaatsen, waar consumpties gekocht kunnen worden, worden uitgebreid. Allemaal ten behoeve van die broodnodige service aan het geachte publiek Tijn Middendorp eerste oosterparkstraat 110, amsterdam telefoon 353353 en 945355 4

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1979 | | pagina 6