Beuker-Bieshaar bv uitdeuken en spuiten SERVICE Het moet erg lang geleden geweest zijn dat een wedstrijd waar Ajax bij betrokken was halverwege werd gestaakt door weersomstandigheden. Ik herinner mij alleen een ontmoeting tegen Go Ahead Eagles in Deventer die de scheids rechter vanwege het harde veld door vorst aflaste terwijl reeds duizenden mensen en alle spelers aanwezig waren. Een ver geefse reis dus van Ajax naar Deventer. Afgelopen zaterdag was tenminste nog ruim 45 minuten voetbal te aanschouwen voor zover het spel te volgen was. Terecht hield scheidsrechter Mulder het na 4 minuten in de tweede helft voor gezien. Voor het publiek was de wed strijd nauwelijks te volgen. Alleen pal voor de tribunes was iets te onder scheiden terwijl ik vrees dat de mensen op de staanplaatsen achter de beide doelen vrijwel niets hebben kunnen vol gen. Op dit moment (zondag) is nog niet duidelijk wanneer de wedstrijd wordt overgespeeld. Eigenlijk gelukkig was de stand nog 0-0 zodat geen der partijen erg veel nadeél hebben ondervonden van het vroegtijdig stoppen. Een tweede reis naar Enschede geldt voor Ajax en de trouwe aanhang maar ach Het is vaak goed toeven in het Diekman- jan Everse stadion. Vooral wanneer het vrijwel is uitverkocht heerst er een goede sfeer met een zeer meelevend publiek en ook (althans afgelopen zaterdag) goede informatie vanuit de radiokamer. Alleen het belangrijkste misschien, het geven van de opstellingen, ging in een zeer snel tempo zodat velen moeite zullen hebben gehad de juiste namen aan te strepen. Toch een belangrijk deel van het aspect „service" aan het publiek. Want dat Is het een grote of kleine aanrijding Bij: Rijksstraatweg 202-204, 1115 AV Duivendrecht, telefoon 020-991625-992420 Wat men noemt: kunt u uw wagen laten ongeoorloofde Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting „sliding" 3

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1979 | | pagina 5