j.peeters brandend maagzuur? Vervoer door geheel Nederland neem norac De Soigneur sigaren, tabak Df|n°ractJ JOHAN CRUIJFF Johan Cruijff is even terug in Neder land. Samen met zijn Amerikaanse werkgever, de Los Angeles Aztecs, speelt Cruijff vriendschappelijke duels tegen verschillende Neder landse tegenstanders. En natuurlijk werd hij zo links en rechts weer ge ïnterviewd door de Hollandse pers. We plukten enige van Cruijffs uit spraken uit NRC Handelsblad: „In Amerika krijg je onmiddellijk respons als je harder werkt. Dan word je beter betaald. Daar zijn de supporters trots op je als je prestaties levert. Dat is hier net andersom." Over de Nederlandse pers: „Ik be grijp dat niet. Als ik die afbrekende stukken lees, denk ik: waar zijn jullie mee bezig? Iemand die zoiets schrijft, die zo negatief is, moet er naar mijn idee gewoon uitgezet worden." WK Honderdeneen landen hebben zich in geschreven voor het toernooi om de wereldbeker voor landenteams, dat in 1982 in Spanje zijn eindronden heeft. Voor het eerst in de geschie denis zullen aan die finaleronden 24 ploegen meedoen. In het verleden was het gebruikelijk dat 16 landen uit eindelijk om de hoogste eer streden. Op 14 oktober zal de loting verricht worden voor de kwalificatiegroepen. Vóór 30 november 1981 zullen de 24 landen voor Spanje bekend moe ten zijn. tv O Sigaretten, Voorverkoop Jan en Wil Heil Olympisch- en Amstelveenseweg 286 Ajax-stadion Telefoon 020-727842 Abonn. GVB B.V. Expeditie-onderneming Vervoercentrum Amsterdam Gyroscoopweg, Loods 4 Telefoon 020-138500 (4 lijnen) Telex 16606 13

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1979 | | pagina 15