AJAX FC UTRECHT Waterman Sport i JL Wij hebben alles voor uw sport! fn] Sumatrastraat 37, tefefoon 350259 ra fcJ Winkel Edenhal, telefoon 949884 ra TEGEN Hoewel Ajax midden in de Europa Cup-zorgen vertoeft, met de wedstrijd in Helsinki net achter de rug en over enkele dagen de return alweer voor de boeg, zal het vandaag toch noodzaak zijn de gedachten puur en alleen bij de vader landse competitie te hebben. Los van het feit dat dat in het geval van elke compe titiewedstrijd natuurlijk sowieso zaak is, is dit keer echter extra aandacht vereist. FC Utrecht is namelijk te gast in De Meer. Op zich niets bijzonders en net als elke andere club een geduchte tegen stander, maar FC Utrecht is ver anderd, is nieuw, beter, gevaarlijker. De formatie van de jonge trainer Han Berger heeft een fikse dosis nieuwe impulsen gekregen, sinds het Ameri kaanse duo Van Hanegem/Van Veen er zijn intrede heeft gedaan. Nu de Amerikaanse voetbalcompetitie er voor Wim van Hanegem (Chicago Sting) en Leo van Veen (LA Aztecs) voorlopig opzit, hebben beiden hun op wachting op de Nederlandse velden bij FC Utrecht gemaakt, met alle gevolgen Ton Blanker Vandien. In eerste instantie natuurlijk, wat u allang in de kranten heeft kunnen lezen, heeft de komst van De Kromme een hoop publiek op de been gebracht, afgelopen zondag tegen Excelsior bij zijn Kantoormachines Planning-Archivering Kantoorartikelen i^—fmmmmrnmmaÊlÊÊÊmttRggft Weteringschans 136-140 - Middenweg 89-99 - AMSTERDAM 1

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1979 | | pagina 3