Beuker-Bieshaar bv Clubhuis Ajax Voorland uitdeuken en spuiten CAREL en TOM KAMLAG AJAX-STADION t.o. vak K-Reynoldstribune Geopend elke dag- vanaf 11.00 uur Lage prijzen, o.a. .koffie 1,10, pils en jenever 1,25 frisdranken 1,—, belegde broodjes 1,25 Uw gastheren Ook voor uw recepties partijen vergaderingen klaverjassen Telefoon 935133 enz. veel eerbetoon om Ajax als Neerlands' succesvolste club aan te duiden. Ajax is zonder twijfel de bekendste Nederlandse club in het buitenland. De Amster damse club geniet ongekende faam tot in de verste uithoeken van de wereld. Ajax introduceerde in de „gouden jaren" onder leiding van Rinus Michels en later de Roemeen Stefan Kovacs het totaalvoetbal. Met het brein Johan Cruijff en zijn twee secondanten in de frontlinie Sjaak Swart (later Rep) en Piet Keizer scoorde Ajax er lustig op los en was vrijwel onverslaanbaar. Het huidige Ajax herbergt andere kwaliteiten. De technische en taktische hoogstandjes hebben plaatsgemaakt voor hard werken en veel loopvermogen. Het artistieke voetbal heeft het veld geruimd voor het collectief. Voor de voebalkenner misschien niet altijd even interessant, maar het werpt wel zijn vruchten af. Ajax startte dit seizoen uitstekend. De eerste serie wedstrijden werd met het grootse gemak gewonnen. Nadien verging het Ajax minder. Ajax moest lange tijd Roda JC ruim voor zich dulden, maar na de winterpauze kropen de pupillen van trainer Cor Brom langzaam naderbij, om tenslotte met een ruim verschil de Limburgse ploeg achter zich te laten. Vandaag komt AZ '67 naar De Meer. Eerder dit seizoen won Ajax in Alkmaar met 1-2. AZ had toen een aantal goede wedstrijden achter de rug, maar juist tegen Ajax, toen de Alkmaarders zich door winst in de top hadden kunnen nestelen, moesten zij afhaken. Datzelfde AZ kan zich vandaag geen verlies permitteren, wil het tenminste nog aanspraak maken op de derde plaats, die recht geeft op Europees voetbal. AZ moet dus aanvallen, hetgeen ook Ajax zal doen, want thuis in een uitver- Bij: Is het een grote of kleine Rijksstraatweg 202-204, 1115 AV Duivendrecht, aanrijding telefoon 020-991625-992420 Wat men kunt u uw wagen laten noemt: een ongeoorloofde Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein „sliding" en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting 2

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1979 | | pagina 4