te rafica iÉdf' drukkerij-uitgeverij voor al uw drukwerken in boekdruk en offset SPANNENDE TIJDEN Het worden de komende weken spannende tijden voor Ajax. In alle gelederen lopen de competities af. De jeugdelftallen van Ajax staan vrijwel allemaal erg goed geklasseerd met kansen op kampioenschappen. De amateurteams spelen met wisselend succes terwijl het C-elftal nog wel degelijk meedraait om een plaats in de hoogste regionen. Alle aandacht is evenwel gericht op het eerste elftal. Drie punten voorsprong op Feyenoord en nog meer op de overige concurrenten met nog zes wedstrijden te gaan lijkt een riante uitgangspositie voor de landstitel. Iedereen spreekt al over de aanstaande landskampioen maar vergeet dat er altijd nog 12 punten zijn te verliezen of te winnen waardoor in feite de strijd nog totaal open is. Eigenlijk bedraagt de voorsprong 4 pun ten omdat het doelsaldo van Ajax (-|- 47) veel beter is dan dat van Feyenoord (-)- 34). Maar gezien het programma van Ajax zijn de tegenstan ders erg moeilijk om te bestrijden plus het feit dat de laatste loodjes altijd het zwaarst wegen. Niet alleen voor Ajax overigens maar ook voor de naaste con currentie. Bovendien volgt dinsdag a.s. de finale om de KNVB-beker tussen Ajax en FC Twente. Voor beiden uiteraard een uiterst belangrijke zaak. FC Twente moet winnen om niet het volgend seizoen helemaal verstoken te zijn van Europees voetbal terwijl het voor Ajax voor het verdere verloop in deze competitie een geruststellende gedachte zou zijn wanneer de club door het winnen van de beker zich verzekerd ziet van Europees voetbal. Dat natuurlijk het hoogst haalbare (landstitel en beker) zal worden nagestreefd is duidelijk. Het is alleen maar de vraag of het allemaal wel haalbaar is. Het spelen van ■■^■"ÜDWslS&s*, •vSiiv.:,.. I" iiay Clarke bv elandsgraclit 37 amsterdam-c. telefoon 232847 directie w. van steenbergen en zoon 3

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1979 | | pagina 5