bü SMITJE! Beuker-Bieshaar bv uitdeuken en spuiten Waar zit je? Amsterdam-C. Telefoon 020-229672 het ijzersterke café op de Nieuwmarkt 15 ploeg door de mand bij Go Ahead Eagles. Met 3-0 maar liefst kon het team van trainer Bert Jacobs uit de Deventer Adelaarshorst vertrekken. Ajax deed het duidelijk beter Ook landskampioen PSV heeft niet de gewenste vorm te pakken. De Eindhove- naren maken een enorme crisis door. In eigen huis moesten de Brabanders de punten afstaan aan het verjongde Feyenoord, dat langzaam maar zeker is gaan behoren tot de serieuze titelkandidaten. In de Goffert kon PSV afgelopen dins dag ook al niet imponeren. Het werd ditmaal 0-0. Opnieuw een geweldig ver- liespunt voor Kees Rijvers en de zijnen. Mogelijk valt PSV dit weekeinde na de moeilijke dubbel tegen FC Den Haag definitief af als titélgegadigde! In elk geval mogen we er een klein beetje op rekenen, dat Ajax zijn leidende positie minimaal handhaaft. De paasdubbel tegen Haarlem biedt zelfs kansen om wat uit te lopen. Als we er tenminste vanuit gaan, dat Roda JC niet één-twee- drie uit het dal zal komen. En waarom niet? Ajax weet zelf maar al te goed dat het erg moeilijk is een slechte prestatielijn naar de positieve kant om te buigen Haarlem is weer terechtgekomen in de hoek waar de klappen vallen. Het ziet er naar uit, dat de rood-blauwe formatie de komende wedstrijden zal moeten vech ten om lijfsbehoud. Nu is dat iets waar trainer Barry Hughes al heel wat ervaring mee heeft. Het is immers niet de eerste keer dat zijn team op de hielen wordt gezeten dooor het degradatiespook. Gek genoeg heeft Haarlem op papier genoeg klasse voor een positie in de mid denmoot. Het leek dit seizoen aanvankelijk dan ook eindelijk zover te komen, dat de Haarlemmers kalm in de middelste regionen zouden kunnen meedeinen. De afgelopen wéken lieten de volgelingen van Hughes evenwel een paar on nodige steekjes vallen en nu dreigt opnieuw een zorgelijke toekomst. Is het een grote of kleine aanrijding Bij: Rijksstraatweg 202-204, 1115 AV Duivendrecht, telefoon 020-991625-992420 Wat men noemt kunt u uw wagen laten ongeoorloofde Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting „sliding"

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1979 | | pagina 4