AGAM AMSTERDAM BV MERCEDES-BENZ tegenstander worden. Een koelbloedige, grillige houding bij iedere speler is de enige manier om een gedegen basis te scheppen om de buit in De Meer aan het einde van het seizoen „Kampioenschap van Nederland" te laten heten. De reeks van positieve uitslagen voor Ajax in een serie vrienschappelijke wed strijden ten spijt, daarin bleek toch duidelijk dat een aantal spelers nog lang niet „op scherp" staat. Misschien slaat die ene vonk over, omdat het vandaag weer menens is. Trouwens, over menens gesproken: in ieder geval voor Ruud Krdl, Pim van Dord en Simon Tahamata is het vanmiddag menens, dat ze niet meespelen. Taha- mata zit zijn schorsing van één wedstrijd uit, die hij aan zijn broek kreeg van wege drie boekingen. Pim van Dord is weer voorzichtig begonnen met revalida- tie-oefeningen en Ruud Krol weet nog niet exact wat hem nu mankeert. Buiten landse specialisten schijnen bij hun onderzoéken nog altijd niet tot overeen stemming te zijn gekomen wat Krol heeft, en, belangrijker, hoe hij er van af komt. In zijn vaste column in Het Parool van afgelopen maandag laat Krol zelfs los dat zijn ene been misschien moet worden opgerekt. EINDELIJK Eindelijk dan vandaag de verlossing van al die voetbalioze zondagen. Ruim negen weken lang hebben de weergoden kans gezien de groene velden te ver anderen in witte vlakten met alle nare gevolgen van dien. Het voetbalprogram ma zit volkomen in de knoei en niemand weet eigenlijk precies waar men nu aan toe is. Een volledig programma van de tweede helft der competitie is momen teel nog niet te geven, omdat allerlei zaken als bekercompetitie e.d. tussen al die nog te spelen competitiewedstrijden doorlopen. Voorlopig staat het einde van deze competitie geprogrammeerd op 8/9 juni, maar niet iedereen is daar happy mee. Diverse clubs dreigen lucratieve toernooien en vrienschappelijke wed strijden mis te lopen, de spelers kunnen korter met zomervakantie, om over de eerste divisie nog maar te zwijgen, want daar bestaat nog zo iets als een belang rijke na-competitie voor één plaats in de eredivisie. En dan praat ik nog maar niet over de financiële problemen welke ongetwijfeld verschillende clubs nu kennen. Negen weken lang geen inkomsten via publieke belangstelling, maar Donauweg 11 - Amsterdam-Sloterdijk Telefoon 134631, na 18.00 uur 732770 N. J. van Galen voor nieuw verkoop en leasing op maat en STER-OCCASIONS voor Amstelveen: Amsterdamseweg 186, telefoon 458151 3

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1979 | | pagina 5