Beuker-Bieshaar bv uitdeuken en spuiten De HAARVERZORGER van bekende personalities Internationaal prijswinnaar met allround medewerkers Bos en Lommerweg 213, Amsterdam, tel. 861010 cieden in eigen hand, zij het na een wankel gevecht bij FC Twente, waar op de valreep een achterstand van 2 0 werd „omgetoverd" in een zege van 2 3. Die koppositie is Ajax echter sinds vorige week kwijt. Immers, Roda JC, dat tot dan weliswaar in punten gelijk stond met Ajax, maar qua doelsaldo enorm tekort kwam, heeft al wel gespeeld en bleef vorige week in Kerkrade NEC eenvoudig de baas (3-1). Hoe die overwinning tot stand kwam hebben Brom's mannen niet gezien, want overvloedige reclameborden waren een doorn in het NOS- camera-oog, waardoor niets werd opgenomen. Wij willen u hierbij wel verklap pen, dat Roda s triomf niet soepel tot stand 'kwam, maar toch heeft Ajax' eerste concurrent al een lichte voorsprong, doordat hij een competitieduel heeft ge speeld. Ajax heeft uiteraard niet stilgezeten. Trainingskampen in het zonnige zuiden, de gewone trainingen in Amsterdam en een serie vriendschappelijke wedstrijden, moeten de spelers in vorm hebben gehouden. Al zal balgevoel, conditie en wed strijdritme niet op-en-top zijn. Tenminste, als we alle commentaren van de spe lers die Oranje's dreun van Italië meemaakten en van diegenen die vorige week al voetbalden, mogen geloven, al was het maar voor de helft. Een landstitel ligt niet voor het oprapen. Roda en PSV zijn niet de enige die tuk zijn op een val van Ajax (wat dacht u van Feyenoord vorige week, met 4—1 tegen Sparta). De concurrenten waren hard toe aan een winterstop, zo lieten zij vorig jaar december doorschemeren. Die pauze hebben ze gehad, langer dan ze misschien lief is geweest. Ajax zal het er niet gemakkelijker op krijgen. Waak zaamheid blijft geboden; een club als NAC mag dan ook allerminst worden onderschat. Want juist onderschatting kan in de jacht op roem de gevaarlijkste Bij: Is het een grote of kleine aanrijding Rijksstraatweg 202-204, 1115 AV Duivendrecht, telefoon 020-991625-992420 Wat men noemt kunt u uw wagen laten een ongeoorloofde „sliding" Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting 2

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1979 | | pagina 4