Beuker-Bieshaar bv uitdeuken en spuiten De HAARVERZORGER van bekende personalities Bos en Lommerweg 213, Amsterdam, tel. 861010 Volendam kun je desnoods drie tegendoelpunten toestaan, is gebleken, tegen Honved kan elke tegengoal fataal zijn. Positief is natuurlijk het feit dat Ajax er zeven doelpunten indrukte. Maar zal Honved zich net als Volendam niet in graven voor het eigen doel? Het lijkt onvoorstelbaar. De Hongaren hebben met een 4 - 1 voorsprong weinig op de helft van Ajax te zoeken, zolang de volgende UEFA Cup-ronde in het zicht is. Sören Lerby en Ruud Krol waren tegen Volendam de uitblinkers aan Ajax-zijde. Vooral de acties van Ruud Krol geven Ajax ongetwijfeld een beetje zelfver trouwen. Krol is in het verleden vaak de man gebleken die de Amsterdammers kan leiden en ook vanavond moet hij de lijnen uitstippelen, waarlangs de rood witte brigade Honved tegemoet moet treden. In welke opstelling Ajax vanavond zal verschijnen, lijkt tot het laatste moment onzeker. Cor Brom zit namelijk met wat blessures (Van Dord) en zal ongetwij feld pas na de warming up zijn definitieve keus op papier zetten. Wie zeker niet speelt, is Kees Zwamborn, die door zijn late transfer van FC Vlaardingen naar Ajax pas in de volgende UEFA Cup-ronde gerechtigd is voor de Amsterdam mers uit te komen. De angstige vraag is echter of Ajax die volgende ronde haalt. Belangrijk is of Ajax het op kan brengen in zichzelf te blijven geloven, ook als het na een kwar tier of een half uur nog steeds 0-0 staat. In voetbal lijkt alles mogelijk en daar om mogen we toch niet gek opkijken als Ajax zich plaatst voor de volgende Cup-ronde; we mogen echter ook niet vreemd opzien van een nieuwe teleurstel ling, want Honved heeft wel bewezen dat het geen „katje" is dat zonder hand schoenen aangepakt kan worden. Is het een grote of kleine aanrijding Bij: Rijksstraatweg 202-204, 1115 AV Duivendrecht, telefoon 020-991625-992420 Wat men noemt kunt u uw wagen laten ongeoorloofde „sliding" Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting Internationaal prijswinnaar met allround medewerkers 2

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1978 | | pagina 4