Beuker-Bieshaar bv uitdeuken en spuiten DE AJACIED, vereniging van Ajax-supporters Inlichtingen: Mielweg 52, Lunteren, Postgiro 2302652 stander die de Amsterdammers moeten bevechten. Roda, dat overigens aan Ajax gekoppeld is in de eerstvolgende bekerronde, doet zijn aanval op de formatie van trainer Cor Brom vanaf de derde positie op de ranglijst. In principe kunnen de Limburgers dit weekeinde naar de topplaats klimmen. Dan moet gewonnen worden van Ajax, terwijl PSV moet verliezen van PEC Zwolle. Dat is de theorie. Geen wonder dus dat Roda met grootse plannen naar de hoofdstad komt. Het verloor deze competitie slechts eenmaal (van PSY: 2 - 1). Het vorig weekeinde speelde de Kerkraadse ploeg gelijk (1-1) tegen Feyenoord, dat een week eerder Ajax op 0 - 0 hield. Voor Ajax wordt het tijd om weer eens te scoren. Al twee competitiewedstrijden lang hebben de Amsterdammers niet gedoelpunt. Dat is verbazingwekkend na die onstuimige start, die in tien wedstrijden maar liefst 33 doelpunten opleverde. Ajax moet van de „nullijn" af, wil het tenminste zijn leidende rol in de eredivisie kunnen blijven voortzetten. Vergeten moet ook worden die blamerende vertoning van afgelopen dinsdag avond tegen Bayern München. Die Erewedstrijd van Johan Cruijff liep uit op een ontgoocheling omdat de Westduitsers blijkbaar niet aanvoelden om wat voor een soort duel het ging. Terwijl Ajax er vanuit ging, dat voor alles het doel was een aantrekkelijke wedstrijd in het uitverkochte Olympisch Stadion te brengen, dacht Bayern vooral aan zichzelf. Het won met 8 0. Jammer voor Johan Cruijff, die een leuker afscheid verdiend had. Jammer ook voor Ajax, dat zo graag ontspannen aan een gezamenlijke show had willen werken. Terug nu naar de werkelijkheid van de competitie. We moeten constateren dat PSV zich knap hersteld heeft van de schokkende uitschakeling in de Europa Cup door Glasgow Rangers. De landskampioen profiteerde door zijn 2-0 triomf bij NAC optimaal van Ajax' verlies en zetelt nu naast de Amsterdammers op kop. Verwacht kan worden, dat de Eindhovenaren vandaag tegen PEC Zwolle geen fout maken. Derhalve is het voor Ajax zaak om tegen Roda JC eveneens niet in de fout te gaan. Eén ding is zeker: de Amsterdammers zullen het moei lijker krijgen dan de PSV-ers. Bij: Is het een grote of kleine Rijksstraatweg 202-204, 1115 AV Duivendrecht, aanrijding telefoon 020-991625-992420 Wat men kunt u uw wagen laten noemt: een ongeoorloofde Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein „sliding" en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting 2

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1978 | | pagina 4