Dikker &Thijs Zo lang erfijnproevers zijn. Gastvrijheid begint in de keuken. Wc blijven over de tong gaan. Jawel: dit is een publikatie van Dikker Thijs. Niet voor alleseters, dus. Noch achteloze aandrinkers. Des te infor matiever voor u, die van een culinair meesterwerkje nog stilletjes in verrukking kunt raken. 't Dient gezegd: in deze kringen heeft Dikker Thijs al heel wat tongen in beweging gebracht. En gestreeld. Aldus staat eten bij Dikker Thijs voor ge nieten. Met de blik op oneindig van Franse heerlijkheden. Met attente teugjes van waarlijk grote wijnen. Verbaast 't u, dat de exclusieve specia liteitenrestaurants van de Dikker Thijs- groep zich mogen rekenen tot de zeer zeld zame klasse? Verwacht bij Dikker Thijs geen Sole Picasso. Ot een gemeenzame Tourne- dos Stroganoff. Liever toont de patron u z'n talenten in een fijngeurende Canard de Bresse, een lichtblozende Pigeonot, een Cerveias de Saumon et Tarbot aux Pistaches Eén onzer meesters wil dit graag even aan u kwijt: Cees Helder:'n Maaltijd met karak ter vraagt om nietsontziende selektie. Wij kopen persoonlijk in. 't Allermooiste vlees, uiteraard. Elke dag zijn we present op de veiling, op zoek naar 't puikje onder de groenten en fruitprimeurs. Logisch, dat onze kaart relatief klein is: alles is immers dagvers en primeur in het seizoen. 't Geheim van een goede kok? Och, 'n kwast, doek en vert maakt nog geen Rembrandt Amsterdams fijnste vijfhoek... Dikker Thijs maakt van de hoek Leidsestraat-Prinsengracht een gastro nomisch bolwerk. In deze fijnste vijfhoek treft u: Alexander Hotel - Eerste klas categorie. Kamers met bad/douche, radio en telefoon. Luxe suites met o.a. huisbar en K.T.V. Café du Centre - Diverse voortref felijke schotels en snacks op Dikker Thijs niveau. De gehele dag tot twaalf uur 's avonds geopend. Een overweldigende keus uit veler ei delicatessen, wijnen, fruitpnmeu kaas, paté's en fijne v eeswarem Waaruit natuurlijk een fraate kollek- tie relatiegeschenken is samen gesteld, die blijk geven van goede smaak. Desgewenst kunnen wi) deze geschenken naar relaties over de hele wereld versturen. Restaurant De Prinsenkelder - Lunchen en dineren in oud-Hollands interieur. Speciale menu's voor theater bezoek. Restaurant Dikker Thijs - Dineren op hoog niveau. Gezellige muziek. Dagelijks van 18.00-01.00 uur. Zondags gesloten. De "fijnste vijfhoek van Amsterdam" heeft een gemeenschappelijk telefoon nummer 020 - 267721. En nu ook: 't nieuwe Garden-Hotel. Een nieuwe vestiging aan de Dysselhof. Honderd kamers. En alle akkomodatie voor veeleisende rustzoekers en konferentiegangers. Telefoon: 020 - 642121. De grote vier elders... Den Haag: Café-Restaurant 't Goude Hooft. Telefoon 070 - 469713. Dagelijks van 9.00-24.00 uur. Oegstgeest: Restaurant de Beuken hof. Telefoon 071 -153188. Ilsselstein: Restaurant Les Arcades. Telefoon 03408 - 3901. Delft: Le Chevalier. Telefoon 015 - 124621.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1978 | | pagina 12