Beuker-Bieshaar bv uitdeuken en spuiten Is het een grote of kleine aanrijding Bij: Rijksstraatweg 202-204, 1115 AV Duivendrecht, telefoon 020-991625-992420 Wat men noemt: kunt u uw wagen laten ongeoorloofde "sliding" Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting op Vitesse nu het bekertreffen met Eindhoven. In de competitie zo is het duidelijk gebleken kan Ajax „gerust" een steek laten vallen, maar in het bekertoernooi heeft een misstap directe gevolgen. Een ronde verder, door van meet af aan of safe te spelen, is meer dan de op dit moment nog bestaande on duidelijkheid in de race om de landstitel. In die, dit seizoen, opvallend pittige race is Ajax trouwens wel al een knap eind op de goede weg. Die misser tegen MVV is zonder grote schade gebleven, maar of dat zo blijft Feit is dat opnieuw eentje van de concurrentie heel even moest afhaken: Roda JC. PSV was de beul, de Limburgers een (onwillig) slachtoffer, 2 1. Ajax leidt na negen competitieduels al met drie punten voor sprong op Roda JC en PSV, met vier punten op FC Twente en met al liefst zes op Feyenoord, Go Ahead Eagles en Sparta. Bovendien blinken de mannen van Brom uit in een hoge score. Vanmiddag blijft die competitie-hitlijst buiten beschouwing. Hooguit op één punt mag nog even een verband worden gelegd: de angst van de Ajax-tegen- standers. Steeds meer ploegen kiezen voor een puur verdedigende tactiek. Ajax moet dus komen, de pot maken. Een ondankbare taak: de tegenstander ligt op de loer om die ene counter-kans te benutten, terwijl Ajax door een muur van spelers moet zien te breken. Of dat ook optimaal kijkgenot oplevert Tot nog toe in ieder geval wel doelpunten. En die zijn toch het belangrijkste! Of Eindhoven tegen deze aanvalsgolven van Ajax opgewassen is, zal eerst van middag blijken. In de eerste ronde van het bekertoernooi - waarvan de uitein delijke winnaar mag uitkomen in de strijd om de Europa Cup 2, die voor beker houders - bleven de eredivisionisten nog buiten schot. Eindhoven niet. Het moest in Den Haag bij één van Nederlands sterkste amateurclübs op bezoek, het befaamde VUC. Uiterst moeizaam bereikten de pupillen van trainer Rinus Gosens via 2 - 3 de tweede ronde. VUC of Ajax, vult u zelf het verschil maar in. Maar let u er daarbij wel op dat VUC - als Kleintje - vocht als een leeuw. En dat Eindhoven in eenzelfde levensgevaarlijke underdog-positie vanmiddag in De Meer aantreedt. Als Klein tje dus en met die grote K 2

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1978 | | pagina 4