Beuker-Bieshaar bv uitdeuken en spuiten DE AJACIED, vereniging van Ajax-supporters Inlichtingen: Mielweg 38, Lunteren, Postgiro 2302652 stukje solowerk nummer drie af. PEC Zwolle Ajax 0-3. Het lijkt een nor male uitslag, maar let op: menige club zal het dit seizoen nog moeilijk krijgen bij de Zwollenaren, die door een grote schare fans tot prestaties die boven hun „nor male kunnen" liggen worden opgestuwd. Ajax draait lekker, heeft een elftal dat erg snel en sterk in de combinatie is. Een team derhalve dat gerekend mag worden tot de grote favorieten voor de lands titel. Tot die favorieten behoort uiteraard ook PSV. De Eindhovenaren hebben na vier wedstrijden net als Ajax nog geen nederlaag te pakken, wel werd één punt verloren in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles. PSV won afgelopen woens dag de return tegen de Eagles, in het eigen stadion, met 1-0. Geen briljante score. De Deventer Adelaars slaagden er lange tijd in het spel van de Brabanders te ontregelen. René van de Kerkhof zorgde uiteindelijk in de 65e minuut voor de opluchtende, winnende treffer. Het treffen met de Eagles had voor PSV een zwart randje. Doelman Jan van Beveren blesseerde zich zó ernstig, dat hij direct na de wedstrijd al aankondigde onmogelijk tegen Ajax te kunnen spelen. Zonder meer een grote tegenvaller voor trainer Kees Rijvers, die toch al niet beschikt over een brede selectie. Ook Adrie van Kraaij kwam niet helemaal fit uit de confrontatie met Go Ahead Eagles tevoorschijn. Wat Ajax betreft: Jan Eversen incasseerde woensdag enkele fikse trappen en moest vervangen worden door Cees Zwamborn. Zijn meespelen vandaag tegen PSV, werd woensdag direct na de strijd nogal twijfelachtig genoemd. Tot slot willen we nog enkele woorden wijden aan Ruud Krol, de aanvoerder van Ajax, die Arsenal dolgraag zou willen inlijven. Afgelopen woensdagmiddag heeft het bestuur van de rood-witten een onderhoud gehad met een delegatie van Arsenal. Daarin werd de Britten gezegd, dat Ajax Krol aan zijn lopende con tract wil houden en derhalve niet zal meewerken aan een transfer. Zodat de zaak gesloten lijkt. Ruud Krol blijft in principe gewoon bij Ajax. En dat is voor de Amsterdamse topclub een goede zaak. Bij: Is het een grote of kleine aanrijding Rijksstraatweg 202-204, 1115 AV Duivendrecht, telefoon 020-991625-992420 Wat men noemt: een ongeoorloofde "sliding" kunt u uw wagen laten Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1978 | | pagina 4