Ten afscheid iskagé bv speciaalzaken in keukens en sanitair VTNKENSTRAAT 106-108 Altijd, doeltreffend en het grootst gesorteerd in TEL. 020-265126 i /-. Aan- en afvoermateriaal - Gasgeysers QUELLIJNSTRAAT 90 J tel. 020-714730 Kookplaten - Wasautomaten enz. t De wedstrijd van heden - Ajax tegen Go Ahead Eagles - is de laatste die ik als voorzitter van Ajax mag meemaken. Morgenavond, 31 augustus 1978, zal door de Ledenraad de nieuwe Ajax-president worden gekozen. Terugblikkend op ruim veertien jaren, waarin ik onze beroemde club heb mogen leiden, kan ik niet anders zeggen dan dat het een onvergetelijke periode in mijn leven geweest is. Vele kampioenschappen met als top-prestaties o.m. het drie maal in successie - 1971, 1972 en 1973 winnen van Europa Cup I, waar bij vooral het jaar 1972 te noemen, toen Ajax, behalve dan die Europa Cup I, óók (wéér) landskampioen werd, de KNVB-beker won en als sluitstuk - de Wereldbeker, die onze toenmalige aanvoerder, Piet Keizer, op 28 september van dat jaar 's avonds in het Olympisch Stadion uit handen van H.M. Koningin Juliana in ontvangst mocht nemen. Ja, het is allemaal onvergetelijk en met dankbaarheid zal ik daaraan, alsmede aan andere hoogtepunten in en rond onze mooie club blijven terugdenken. Jegens u spreek ik mijn erkentelijkheid uit voor de trouw aan Ajax, voor de steun dit wij steeds van u mochten ondervinden. Wat het zojuist begonnen seizoen aangaat, zal ons elftal, onder de bekwame leiding van trainer-coach Cor Brom, naar mijn mening, zeker weer van zich doen spreken en in dit oordeel word ik gesterkt door het optreden van ons team tijdens het toernooi „Amsterdam 703". Ik hoop dat u en iedereen het komende seizoen veel genoegen aan Ajax mag beleven en dat de weg naar ons Stadion een vaste gang voor u allen wordt. Het ga u goed en wat mij betreft: we zullen elkaar niet uit het oog verliezen. J. van Praag Planning-Archivering 1m Weteringschans 136-140 - Middenweg 89-99 - AMSTERDAM 1

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1978 | | pagina 3