Beuker-Bieshaar bv uitdeuken en spuiten W. W. WASSENAAR Sigarenmagazijn en Tijdschriftenhandel Voorverkoop Ajax Enorme Hoogstraat 32, Abcoude, telefoon 02946-1664 sortering pijpen naar een niveau dat zo lang gemist werd door de supporters. Afgelopen paas weekeinde kon Nanninga overigens niet voorkomen, dat AZ '67, de Alkmaarse runner up, met de winst ging strijken. Met 2-1 won het team van het tandem Hans Kraaij-Cor van der Hart. Overi gens had Roda de kans op Europees bekervoetbal voor het volgend seizoen toch al min of meer vergokt. Op de ranglijst neemt Roda JC op dit moment de zesde plaats in met 29 pun ten. Dat zijn er negen minder dan het als vierde geklasseerde Ajax verzamelde. De Amsterdamse formatie liet tegen FC VVV op tweede Paasdag een belangrijk puntje liggen. Ajax heeft namelijk nog wel de kans om via een hoge plaats op de eredivisieladder een plek in het UEFA Cup-toernooi veilig te stellen. En elk verliespunt in de harde concurren tiestrijd met FC Twente en AZ '67 is teleurstellend. Misschien zijn we echter te chauvinistisch en moeten we wel stellen, dat Ajax in de Koel, het gezel lige stadionnetje van FC VVV, een kostbaar punt heeft veroverd. Want voor hetzelfde geld had Ajax in Venlo ver loren. Het was - als altijd - Ruud Geels die op de valreep voor een doel treffende kopbal zorgde. De 2 - 2 kun je dus op twee manieren uitleggen. Wat Is het een grote of Bij: kleine aanrijding Rijksstraatweg 202-204, 1115 AV Duivendrecht, telefoon 020-991625-992420 Wat men noemt: kunt u uw wagen laten ongeoorloofde Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting "sliding" Dick Schoenaker 2

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1978 | | pagina 4