Café 'Bobby Haarnu W. W. WASSENAAR C-ELFTAL Sigarenmagazijn en Tijdschriftenhandel Voorverkoop Ajax Enorme Hoogstraat 32, Abcoude, telefoon 02946-1664 sortering pijpen om te overbruggen, maar dat zijn team nadrukkelijk wil proberen in Amsterdam opmerkelijk spel te leveren. Jacobs gaat terecht vanuit dat je het voor het publiek niet kunt maken om de tweede - op zich minder aantrekkelijke wedstrijd - te zien als een verplicht nummer. Wie weet schuilt achter deze woorden iets van hoop om Ajax toch nog te kunnen aftroeven Het zal u duidelijk zijn: we gaan spannende tijden tegemoet. Tijden die beslis send zijn voor het verloop van deze competitie, beslissend ook voor het verdere verloop in de strijd om de KNVB-beker en straks natuurlijk de afloop van het Juventus-avontuur. Maar niet alleen het eerste elftal kent spannende tijden, ook alle andere elftallen van Ajax zijn weer volop in de slag om een zo goed moge lijk resultaat. De pupillenteams blijven maar winnen, zij het met iets minder grote uitslagen dan aan het begin van het seizoen, de overige jeugdelftallen be halen in het algemeen gunstige resultaten, waarbij met name de selectieteams het erg goed doen. De seniores-amateurs laten het een beetje afweten dit jaar. Behalve dan het eerste amateurteam (Ajax 3) welk elftal hoog op de ranglijst staat genoteerd. Ajax 4 en Ajax 5 evenwel staan midden op de ranglijst met gelukkig weinig degradatiezorgen maar ook weinig perspectief voor een hoge eindnotering. Maar ook deze elftallen zullen uiteraard nog alles doen om zo hoog mogelijk te eindigen. En dan ons C-elftal, het zorgenkind van de familie. Op de ranglijst bezit het elftal momenteel de rode lantaarn, één punt achter op FC Twente als voor laatste, maar de mensen uit Enschede hebben één wedstrijd minder gespeeld. Zo op het eerste gezicht weinig perspectief maar toch is er (nog) geen reden tot wanhopen. Het is eigenlijk vreemd gesteld met dat C-elftal. Wanneer u de ver schillende verslagen zou lezen van de respectievelijke wedstrijden dan blijkt steeds weer dat Ajax in het veld veelal de sterkste is maar vergeet te doelpunten. De tegenstander doet dat wel en dus is verlies een feit. Het C-elftal bestaat uit erge jonge spelers met nog weinig ervaring, terwijl de tegenstander vaak bestaat uit spelers met meer ervaring, fysiek ook sterker. Daarnaast moet niet vergeten worden dat een aantal spelers vanuit dat C-team zijn doorgestoten naar de A- selectie, zoals bijvoorbeeld Freek Lamain, Aitze Bouma, Chris Verkaik en Simon Tahamata. Wanneer deze mensen niet meer regelmatig in dat C-team kunnen uitkomen (ook al door de vrij smalle A-selectie) is het verklaarbaar dat het elftal Ga na je hobby een pilsje drinken bij Utrechtsestraat 6, Amsterdam Til en Bobby Telefoon 020-231914

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1978 | | pagina 5