CLUB SATYRICON ^tro 60 elektrotechniek pompinstallaties waterzuivering centrale verwarming s<2^bv/ Q) Roompotstraat 1 - Amsterdam-Z. - Telefoon 762420 (bij de RAI) - 10 minuten van Olympisch Stadion Geopend maandag t.m. vrijdag van 12.00 tot 01.00 uur Dat is het griezelige in bekervoetbal. De geluksfactor speelt een grote rol. Toe valligheden kunnen bepalend zijn voor het wel en wee van een club. Voor Ajax ligt de zaak geheel duidelijk: het is van groot belang dat de club het volgende seizoen weer Europa Cup-voetbal speelt. Daar zal het hard aan moeten werken en gezegd moet worden dat, in competitieverband, de jongste uitslagen nu niet bepaald overtuigend zijn geweest. Drie verliespunten in twee uitwedstrijden in deze fase van de competitie mag als zeer matig worden genoemd. En dat dan na een prachtige overwinning op Roda JC in Kerkrade (0 - 3) in de strijd om de nationale beker. Gezien het feit dat doelpunten, in uit-wedstrijden gescoord, dubbel tellen mag worden verondersteld dat Ajax kans ziet zich woensdag a.s. te plaatsen voor de halve finales KNVB-beker. Wat Juventus ons verder zal brengen valt moeilijk te zeggen en de competitie geeft toch wel enige zorgen. Nog niet alles is verloren maar het wordt oppassen geblazen. De concurrenten blijven punten verzamelen. Ajax zal de mouwen opnieuw moeten opstropen en er met frisse kracht tegenaan gaan om niet meer terrein te verliezen. Door vre selijk hard te werken, iedere wedstrijd weer, plus een grote dosis wil om de wed strijd te winnen, is de enige manier om goede resultaten te behalen. Men zal zich dit goed moeten realiseren. Het wordt gevaarlijk wanneer de ploeg een positieve eindklassering niet meer in eigen hand heeft maar afhankelijk wordt van wat an deren doen. Zover is het nog niet. We blijven optimistisch want dit Ajax moet in staat worden geacht tot goede prestaties te komen. In het lopende seizoen is dat al meerdere malen bewezen. Natuurlijk, er waren ook negatieve uitschieters. Deze mogen niet meer voorkomen. Er is nog lang niet alles verloren. Het elftal bezit nog alle kans het seizoen niet als verloren te beëindigen. Om daarvoor te zorgen zullen nog wel enige krachttoeren moeten worden verricht en in de ko mende beslissende weken zullen we zien in hoeverre het elftal daarin slaagt. Het zou een plezierige en wel verdiende zaak zijn wanneer trainer Ivic zijn laatste seizoen bij Ajax voor hem en de club hoe dan ook succesvol afsluit. Tijn Middendorp eerste oosterparkstraat 110, amsterdam telefoon 353353 en 945355

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1978 | | pagina 6