1 W. W. WASSENAAR Daar moet je gehard tegen zijn; zoiets gaat je anders geestelijk kapot maken. Persoonlijk heb ik mij voorgenomen te knokken voor een goed contract bij Ajax. Dat WIL ik hebben en om dat te bereiken heb ik daar veel voor over. Daarvoor moet je veel opofferen, je moet ook leren teleurstellingen te verwer ken. De trainingen zijn zwaar en je doet het vaak niet goed. Goede prestaties leveren is vanzelfsprekend, alleen fouten worden duidelijk en direct naar voren gebracht. Dat komt soms keihard aan. Dan moet je het karakter, de wil en de eerzucht bezitten om je er doorheen te bijten. Je moet leren je fouten te erken nen, je moet leren je mond open te durven doen, je moet niet bang zijn en ga zo maar door. Je moet zóveel leren, maar meer nog: willen!" Misschien heeft u het al geraden, maar bovenstaande pennevruchten zijn citaten uit een interview dat ik heb gehad op 8 april van het vorig jaar met Peter Jager, momenteel vervanger-doelman voor Piet Schrijvers. Ten tijde van het interview stond Peter vaste reserve bij het C-elftal, maar inmiddels zijn de tijden ver anderd. Nadat Robbie Tervoort enige wedstrijden in de hoofdmacht mocht uit komen, kreeg Peter Jager drie weken geleden de kans zijn kunnen in het eerste elftal te tonen. Even voor de goede orde: tussen Robbie en Peter bestaat een gezonde rivaliteit. Momenteel is Peter Jager de man, maar denkt u niet dat hij dit ziet als een bekroning op z'n huidige sportloopbaan. Hij staat pas aan het begin van een voetbalcarrière die normaal gesproken enorme perspectieven biedt, zowel voor hem als voor Ajax. Tijn Middendorp Frank Arnesen Sören Lerby Sigarenmagazijn en Tijdschriftenhandel Voorverkoop Ajax Enorme Hoogstraat 32, Abcoude, telefoon 02946-1664 sortering pijpen 7

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1977 | | pagina 9