Beuker-Bieshaar bv Café 'Bobby Haar nis' uitdeuken en spuiten Ga na je hobby een pilsje drinken kij Utrechtsestraat 6, Amsterdam Til en Bobby Telefoon 020-231914 terug te brengen aan de Europese top. De trainer, die 58-voudig international is, heeft op pijnlijke wijze moeten ondervinden, dat daar meer tijd voor nodig is dan hij had gehoopt. Boskov, oud-trainer en -speler van Vojvodina Novi Sad, zit berstens vol van plannen, maar kan die niet uitvoeren met een schamel gevulde beurs. Feyenoord is niet langer een „stinkend rijke" club eri kan niet iedere speler die het best kan gebruiken, aantrekken. Tot nu is de opmerkelijkste aankoop van Boskov Clyde Best geweest, de zwarte spits uit Bermuda. Andere spelers die naar de „Kuip" kwamen, zijn Aad Mansveld, die van FC Den Haag afscheid nam, en Gerard van der Lem, de oud-Ajax-junior die het laatst bij Roda JC triomfen vierde. Er waren ook een paar voetballers die Feyenoord gedag zwaaiden. Joop van Daele, die in de strijd om de Wereldbeker in 1970 tegen Estudiantes het beslissende doelpunt scoorde, maar later desondanks nauwelijks verder kwam dan de reservebank, werd ingelijfd door FSC. Jan Everse ging naar Ajax, Theo de Jong versterkte Roda JC en Mladen Ramljak verdient zijn geld nu bij de Alkmaarse runner-up AZ '67. De voltallige selectie ziet er als volgt uit: Stanley Brard, Gerrie Broere, Richard Budding, Clyde Best, Jan van Deinsen, Sjaak Edelbloedt, Dick Ernst, Joop Hiele, Peter Houtman, Nico Jansen, Wim Jansen, Michel van de Korput, Rade Kovacevic, Willy Kreuz, Gerard van der Lem, Aad Mansveld, Harry Melis, Rini Plasmans, Eddy Ridderhof, Wim Rijsbergen, Dick Schneider, Kees-Jan Snoek, André Stafleu, Wim van Til, Jacques Troost, Eddy Treytel, Jan Yerheijen, Harry Yos, Martin Vreysen en Ben Wijnstekers. Is het een Bij: grote of kleine aanrijding Duivendrecht, telefoon 020-991625-992420 Wat men noemt: kunt u uw wagen laten een Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein ongeoorloofde en ook daarbuiten! "sliding" Leden en donateurs 10% korting 7

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1977 | | pagina 9