AGAM-KRONENBURG BV MERCEDES-BENZ Ster Occasions enthousiaste supporters huizen, moest Ajax pas zijn eerste competitiepunt af staan. Aan de andere kant slaagde Feyenoord er zondag pas voor het eerst dit seizoen in om een tegenstander in de jacht op de landstitel beentje te lichten: de 4 - 0 triomf op Haarlem betekende k;. de eerste overwinning! Nu kan trainer Boskov moeiteloos aMflflHHR? wijzen op de vele blessures die zijn selec tie teistert. Nico Jansen, Aad Mansveld, Jan van Deinsen en Dick Schneider zijn lang uitgeschakeld (geweest). Feyen- oords coach moest grijpen naar jongere, onervaren spelers. Als we dat in ogen schouw nemen, heeft Feyenoord het misschien toch nog niet zo slecht ge daan. Na de zege op Haarlem spraken de kranteartikelen in lovende termen over de jeugd van Feyenoord, die het team een fris, wilskrachtig aanzien zou hebben verschaft. Stanley Brard, Harry Melis, Ben Wijnstekers en Kees-Jan Snoeclc brachten elan in de ploeg, die een pure aanwinst heeft in Clyde Best. De zwaarlijvige, maar zeer behendige spits is hard op weg om het lievelingetje van de Kuip-bewoners te worden. Al met al haalde Feyenoord na zijn eerste twee punten-winst opgelucht adem. De ban is gebroken. Boskov was zelfs zo tevreden over het spel van zijn team, dat hij in het begin van de week overwoog om zijn elftal zoveel mogelijk ongewijzigd te laten tegen Ajax. Wat Ajax betreft: de rood-witte brigade ontkomt ook niet aan blessurepech. Hans Erkens lijkt voorlopig geveld door een lastige ziekte en Piet Schrijvers is nog een maand zoet met een overduidelijke enkelblessure waaraan hij inmiddels is geopereerd. Tscheu la Ling speelde bovendien ook niet mee tegen NAC. De onnavolgbare voetballer had teveel last van een verrekte knieband. In welke opstelling Ajax en Feyenoord vanmiddag het veld op komen, zal onge- Afdeling nieuw verkoop en leasing naar maat Amsterdamseweg 186, Amstelveen, tel. 458151 met importeursgarantie Beethovenstraat 184, Amsterdam (500 meter vanaf de RAI) tel. 731303-735896, na 18.00 uur 732770 N. J. van Galen Bené Notten 2

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1977 | | pagina 4