Bestuur Stichting Int.Voetbaltournooi Amsterdam W. Polak A.A. Verhey Ir. A.J. de Boef Sir Stanley Rous J. Coler W.A.G.M. Meuleman Burgemeester van Amsterdam Wethouder van de gemeente Amsterdam President-kommissaris Olympisch Stadion Ere. voorzitter F.l.F.A. Bestuurslid ÜLE.F.A. Voorzitter K.N.V.B. dagelijks bestuur: Drs. S.C. Bakkenist Voorzitter J.H. van Zanten Algemene Organisatie en Secretariaat. leden: M.K. Bal A. Brandsteder Jhr.F.J.C. Mollerus O. Roffel Mr. C. Stol Scheidsrechters 1 e wedstrijd Gerrit Berrevoets 2e wedstrijd Siem Wellinga 3e wedstrijd Jan Beek 4e wedstrijd Frans Derks UB Dit grote voetbal-evenement werd o.m. mogelijk gemaakt door de financiële garantie van Heineken en Sony. Na de suksessen van beide voorgaande toumooien prijzen wij ons gelukkig Cl wederom een programma te kunnen aanbieden van grote klasse. F.C. Liverpool, de kampioen van Engeland, die bovendien de F.A. Cup finale bereikte en het prachtige seizoen afsloot door de Europa-Cup 1 in de wacht te slepen. Ajax, eveneens landskampioen, met tal van prominente spelers en voorts C. de F. Barcelona, dat als tweede eindigde in de Spaanse kompetitie. Tenslotte runner-up en debutant in het internationale gezelschap AZ'67, de grote verrassing van het seizoen 76/77. Deze spektakulaire teams met grote namen als Toshek, Clemence, Highway Kennedy, Cruyff, Krol, Neeskens, Geels, van Hanegem, Hovenkamp, Peeters en vele anderen staan borg voor spannende en interessante wedstrijden. Wij wensen Cl daarbij allen veel sportief genoegen! Zanten van org Het begon tijdens Amsterdam 700 - en het werd een succes. Het werd een jaar later (Amsterdam 701) herhaald - en het werd wéér een succes. En nu presenteert de Stichting Internationaal Voetbaltoernooi Amsterdam haar derde achtereenvolgende evenement: "het toernooi Amsterdam 702". Van 5 tot 7 augustus. Opnieuw zijn clubs met klinkende namen voor een bijzonder voetbal- weekeinde in het Olympisch Stadion uitgenodigd. Het geheim van het succes? Waarschijnlijk de keuze van het moment: juist vóór het nieuwe voetbalseizoen als we allemaal na de zomeronderbreking weer fris tegen de voetbal aankijken. En niet minder: de keuze van de clubs, de top van wat in Europa te vinden is. Dit jaar zijn het Ajax, Barcelona, Liverpool en AZ '67 en zij zullen de talrijke sportliefhebbers uit Amsterdam en ook buiten de hoofdstad stellig voetbal van kwaliteit bieden. M'n voetbalhartje, wat wil je nog meer? Ik hoop van harte, dat het toernooi grote belangstelling zal trekken. Allen, en zeer in het bijzonder de buitenlandse gasten, wens ik een boeiend toernooi en aangename dagen in onze stad toe. De Burgemeester van Amsterdam, (W. Polak) Voorzitter Stichting Internationaal Voetbaltoernooi Amsterdam S.C. Bakkenist De Stichting Internationaal Voetbal toernooi Amsterdam, opgericht in het jubileumjaar 1975, is aan zijn derde produktie toe: het toernooi "Amsterdam 702". Een toernooi met een bezetting, die de vele voetballief hebbers in ons land ongetwijfeld zal aanspreken. Drie clubs met een Europese reputatie en een vierde, die er op gebrand is internationale faam te verwerven. Het toernooi "Amsterdam 702" biedt dus een voortreffelijke melange van kwaliteit en successen. Deze elementen houden een belofte in voor wedstrijden met sportieve hoogtepunten. Uiteraard niet in de laatste plaats door de aanwezig heid bij de F.C. Barcelona van Johan Cruijff en Johan Neeskens. Als voorzitter van de Stichting Internationaal Voetbaltoernooi Amsterdam heet ik allen, die het Olympisch Stadion zullen bezoeken, van harte welkom en wens Cl namens de Stichting een prettig weekeinde toe bij het voetbalfestijn "Amsterdam 702".

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1977 | | pagina 3