Café 'Bobby Haarms Clubhuis Ajax Voorland op z'n zachtst gezegd, gematigd reageert op de prestatie van de Amsterdammers. Nog steeds kijken velen terug naar de glansperiode van Ajax van enige jaren geleden. Hoe vaak is al gezegd dat omkijken naar wat geweest is, nutteloos is? Wat voor zin heeft het om maar te blijven jammeren, dat er „vroeger zoveel beter werd gevoetbald". Weinigen zullen ontkennen dat dit niet waar is, maar dat is geweest. We hebben nu te maken met het HEDEN en de toekomst. En dat leert ons, dat Ajax druk bezig is zowel nationaal als internationaal terrein terug te winnen, hoewel Ajax internationaal nog steeds een uitstekende naam heeft. Ivic heeft zijn doel nog lang niet bereikt. En Ajax zal misschien in het Europa- Cup-avontuur vroegtijdig worden uitgeschakeld. Dat werd de club in de periode van Keizer, Cruijff en Swart eveneens. Ook toen moesten alle spelers internatio nale ervaring opdoen. En bij een volgende gelegenheid kwam de ploeg weer een ronde verder enz. enz. Ajax bezit momenteel een zeer jonge ploeg met spelers, bij wie internationale ervaring ontbreekt. Dit moet door het spelen van wed strijden bijgebracht worden. Wedstrijden om de Europa Cup wel te verstaan, omdat dit soort ontmoetingen altijd iets bijzonders in zich hebben. In mijn ogen gaan we een boeiende tijd tegemoet en ik raad u aan, Ajax te blijven volgen op hun weg naar nieuwe successen. Een groot succes is reeds binnen: landskam pioen 1977, waarbij ik, namens u allen, Ajax van harte feliciteer met dit prach tige resultaat. Tijn Middendorp KAMPIOENEN Dat niet alleen het eerste elftal van Ajax uitstekende prestaties levert en een landstitel als bekroning op het werk kon zetten, bewijzen wel de prestaties van de overige Ajax-teams. Het eerste amateurteam (Ajax 3) behaalde 14 april jl. het kampioenschap binnen, terwijl ook Ajax 5 op de eerste plaats eindigde. Ook over de Ajax-jeugd niets dan goeds te melden: alle selectieteams (Al, BI en Cl) werden kampioen in hun afdeling, terwijl het A2-team en het B2-elftal niet voor de selectieteams onder wilden doen en ook het kampioenschap binnenhaal den. Zeer zeker het vermelden waard is uog, dat het C2-elftal het kampioenschap nauwelijks nog meer kan ontgaan, terwijl het eerder genoemde Ajax 5-elftal voor het eerst in de Ajax-historie het volgend seizoen uitkomt in de KNVB. Mij dunkt een lijst kampioenen om trots op te zijn CAREL KAMLAG, TOM en RUUD Ga na je hobby een pilsje drinken bij Utrechtsestraat 6, Amsterdam Til en Bobby Telefoon 020-231914 Ook voor uw recepties partijen vergaderingen klaverjassen enz. 7 AJAX-STADION t.o. vak K-Reynoldstribune geopend elke dag (behalve maandag) vanaf 11.00 uur Lage prtjzen, o.a. koffie 0,90, pils en jenevers 1,10, frisdranken 0,90, belegde broodjes 1,25 Uw gastheren

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1977 | | pagina 9