Clubhuis Ajax Voorland drie kruisen uit het wapen van de Stad Amsterdam. Wanneer u in ons restaurant komt, kunt u het een en ander in de prijzenkast bewonderen. U kunt zich voorstellen dat de club Ajax met deze onderscheiding bijzonder blij is. Het leveren van goede voetbalprestaties heeft niet alleen tot gevolg dat de naam Ajax een begrip is geworden in het internationale voetbal, maar dat ook de naam Amsterdam de nodige promotion krijgt door het leveren van uitzonderlijke prestaties in den vreemde. Aan dit soort zaken wordt nog wel eens voorbij gegaan, maar zijn minstens zo belangrijk als het leveren van goede resultaten op het veld. Natuurlijk heeft het een nauw te maken met het ander. Met incidentele successen wordt een clubnaam nog geen begrip in het internationale voetbal- gebeuren. Een opeenvolging van successen is daarvoor nodig en we weten alle maal dat Ajax deze periode heeft gekend. Een periode waarvoor de club hard werkt om die weer te mogen beleven. De naam Ajax heeft in het buitenland nog steeds een goede reputatie. Ook al is de club in het jongste verleden inter nationaal weinig op de voorgrond getreden. Ook teams als Benfica, Real Madrid, Celtic enz. zullen gelijk Ajax een begrip blijven op het internationale vlak. Het is daarbij verheugend dat Ajax de stad Amsterdam, getuige de eerder genoemde oorkonde, een goede dienst heeft bewezen. Tijn Middendorp CAREL KAMLAG, TOM en RUUD Ook voor uw recepties partijen vergaderingen klaverjassen 7 Een trotse Jaap van Praag ontvangt uit handen van burgemeester dr. I. Samkalden de Amsterdam Promotion Prijs 1977. Ajax droeg de naam en bekendheid van de hoofdstad overigens aanzienlijk verder over de wereld uit dan op de achter onze voorzitter zichtbare kaart getoond kan worden AJAX-STADION t.o. vak K-Reynoldstribune geopend elke dag (behalve maandag) vanaf 11.00 uur Lage prijzen, o.a. koffie 0,90, pils en jenevers 1,10, frisdranken 0,90, belegde broodjes 1,25 Uw gastheren

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1977 | | pagina 9