AJAX tegen FC TWENTE de boer bv ajax brandblusappanaten Eskagé bv speciaalzaken in keukens en sanitair 1 Altijd doeltreffend en het grootst gesorteerd in Aan- en afvoermateriaal - Gasgeysers QUELLIJNSTRAAT 90 tel. 020-714730 Kookplaten - Wasautomaten enz. VINKENSTRAAT 106-108 TEL. 020-65126 Naarmate de beslissende fase van de jacht op de Nederlandse voetbaltitel naderbij komt, krijgt Ajax als koploper van de eredivisie steeds meer punten voorsprong op de concurrentie. Zelfs het ene puntje dat de Amsterdammers afgelopen zon dag in Venlo veroverden, bleek voldoen de om verder uit te lopen op Feyenoord. Het valt zo langzamerhand te bezien of de Rotterdammers eigenlijk wel echt de belangrijkste concurrent van Ajax zijn. Week in week uit immers sukkelt Feyenoord voort op een manier die het ergste doet vrezen. Zelden hebben we de beroemde stadionclub uit Rotterdam- Zuid zo onbeholpen bezig gezien aan het eind van een seizoen. We mogen gerust spreken van de grootste inzinking van pakweg de laatste twintig jaar. De ongekende terugval van Feyenoord is één van de grootste verrassingen die de competitie tot nu toe voor de voetbal liefhebbers in petto had. Voor de Rot terdammers een uiterst nare zaak, voor de Amsterdammers des te plezieriger. Het begint er nu namelijk toch wel erg veel op te lijken, dat Ajax opnieuw een landstitel aan zijn toch al eervolle totaal zal kunnen gaan toevoegen. Of zullen we nog rekening moeten houden met een ineenstorting van de homogene ploeg van trainer Tomislav Ivic? Het zou dan in elk geval een inzinking moeten zijn die op z'n minst dezelfde grootte heeft als die van Feyenoord Afgelopen zondag in de kolkende Venlose „Koel", het knusse stadionnetje van ■rO'»-'- O cruquiusweg 118 amsterdam tel.020-354001 postbus 4105 Wil WI#\ vestigingen te eindhoven, enschede, groningen, loosduinen, rotterdam en sneek.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1977 | | pagina 3