AJAX tegen HAARLEM deboerbv ajax brandblusapparaten Q|QX Eskagé bv SPECIAALZAKEN in keukens en sanitair VINKENSTRAAT106-108 Alt8d doeltreffend en het grootst gesorteerd in TEL. 020-65126 c i /-> Aan- en afvoermateriaal - Gasgeysers QUELLIJNSTRAAT 90 tel. 020-714730 Kookplaten - Wasautomaten enz. Eén van de opmerkelijkste uitslagen in de eerste competitiehelft was ongetwijfeld de score die Haarlem tegen Ajax realiseerde. De Haarlemmers wonnen op eigen terrein zeer verrassend met 2-0. Vanmiddag krijgt Ajax de kans revanche te nemen voor die onprettige surprise in het prille seizoen. Met Haarlem gaat het de laatste weken lang niet zo goed als in het begin van de competitie, toen de ploeg onder leiding van Barry Hughes uitgroeide tot één van de smaakmakers in de eredivisie. Fris van de lever speelden de Haarlemmers ,,op papier" sterker geachte tegenstanders naar een nederlaag. In de afgelopen vier wedstrijden echter verzamelden Hughes' volgelingen slechts één karig puntje. De laatste triomf van Haarlem dateert van 28 november, toen AZ '67 in de Noord hollandse hoofdstad met 2-1 moest bui gen. AZ is ook de club waartegen Ajax het laatst zegevierde, vorige week in de Meer. De Alkmaarders, die eerder dit seizoen in eigen stadion al met 3-0 geklopt wer den, zagen hun sprint naar Europees hekervoetbal afgelopen zondag voorlopig afgeremd door een nieuwe (1 - 0) nederlaag. Voor Ajax kwam die uitslag zeer gelegen, omdat het door Telstar verraste Feyenoord daardoor van de koppositie kon worden verdrongen. Ajax is weer lijstaanvoerder in de race naar het lands kampioenschap, die steeds duidelijker wordt beheerst door de Amsterdammers èn de formatie van Vujadin Boskov. Een club als FC Utrecht, die het competitie verloop zonder meer veel kleur heeft gegeven met zijn stuntresultaten, blijkt V) cruquiusweg 118 amsterdam tel.020-354001 postbus 4105 vestigingen te eindhoven, enschede, groningen, loosduinen, rotteidam en sneek. 1

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1977 | | pagina 3