Ajax FC Amsterdam de boer bv ajax brandblusapparaten iskagé bv SPECIAALZAKEN in keukens en sanitair 1 VINKENSTRAAT 106-108 -Altijd doeltreffend en het grootst gesorteerd In TEL. 020-65126 i /-> Aan- en aivoermateriaal - Gasgeysers QUELLIJNSTRAAT 90 tel. 020-714730 Kookplaten - Wasautomaten enz. Hoezeer Ajax en FC Amsterdam ook van elkaar mogen verschillen, vanmiddag hebben de twee Amsterdamse eredivisieclubs één ding gemeen: ze hebben alle twee iets goed te maken na hun onverwachte uitschakeling in het toernooi om de KNVB-beker. Ajax moet zich voor eigen publiek revancheren voor het zo teleurstellend verloren bekerduel tegen FC Utrecht, dat nota bene vier weken eerder nog met maar liefst 7-0 werd afgedroogd. Hoewel de volgelingen van trainer Han Berger in stadion Galgen waard een nauwelijks te temmen stuntteam vormen, lijkt het aannemelijk, dat de Ajacie- den hun optreden in de tweede bekerronde iets te eenvoudig voorgesteld hebben. Misschien geldt voor FC Amsterdam hetzelf de. De Lieverdjes werden ook op dood spoor gezet. Nog wel door eerste divisionist Excel sior, dat bij het nemen van de strafschoppen winnend opereerde. Zonder meer een onthut send slot voor Pim van de Meent's ploeg, die zich aan het eind van de vorige competitie onder meer ten koste van de Rotterdamse club kon handhaven in de eredivisie. Een andere verklaring voor het verlies van Ajax en FC Amsterdam dan onderschatting schuilt misschien in het feit dat voor beide ploegen eigenlijk de competitie belangrijker is dan de bekerstrijd. Ajax heeft immers door het gelijke spel tegen koploper Feyenoord in de Kuip bewezen, dat het ondanks de negatieve kritiek van de afgelopen maanden, als enige club de Rotterdammers kan bijbenen en zelfs mogelijk kan aftroeven in de race naar de landstitel. Acht competitieduels op rij is Tomislav Ivic's equipe nu al ongeslagen. Terwijl gerenommeerde cruquiusweg 118 amsterdam tel.020-354001 postbus 4105 vestigingen te eindhoven, enschede, groningen, loosduinen, rotterdam en sneek.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1976 | | pagina 3