komen bouwwerk, de heer v. d. Berg van Voormolen, terwijl Gerard Kerkum af en aan naar de bar liep om de aanwezigen daar tot enige stilte te manen. Een spreker, die geen moeite had om boven het feestgedruis uit te komen, was Jan Bijloo, de scheidende voorzitter van de afdeling Rotterdam van de KNVB. Hij gaf een Zaanse klok, om zoals hij zei bij de tijd te blijven. Frits de Kimpe, directeur van het Stadion, gaf biljartballen, terwijl Guus Brox een cadeau onder couvert vergezeld liet gaan ven fraaie Cup-foto's, als herinnering aan de gloriedagen van Feyenoord, want zei Leo van Zandvliet de echte bekers blijven in het stadion. Namens SKOL, de brouwerij, die een vinger in de (bier) pap heeft gehad, sprak de heer Quadekker, die Cees Pijl een mooi Egyptisch beeldje gaf en alle aanwezigen een glas, hetgeen het sein was om massaal het „hand in hand, kameraden" aan te heffen. Namens de Supportersvereniging Feyenoord sprak de heer v. d. Schoor, die zijn woorden vergezeld liet gaan van een enveloppe en een boekje van Jan Cot- taar over de Olympische Spelen. Eén? Een hele stapel, voor de leden. Nadat Toon de Jager nog zijn Japanse nagtegaal had laten tierelieren en om een guldentje had gevraagd voor de Pim Jansenpot konden de talrijke aanwezi gen zich eindelijk overgeven aan een ongestoord praat- en biergenot. Enige gegevens Hier volgen nog enige gegevens. Na het slopen van de oude kleedlokalen is op 20 mei 1976 de eerste paal geslagen door de wethouder voor Sportzaken, de heer Johan de Jong. Het modern ingerichte clubgebouw heeft een capaciteit voor 150 a 200 per sonen. Behalve een keuken heeft het nieuwe clubgebouw een gezellige bar en een prachtig biljart. Verder bestaat het complex uit acht nieuwe kleedlokalen, twee scheidsrech- terskamers, een kamer voor de trainers, een kamer voor de terreinchef en uiteraard ook een bestuurskamer. Beheerder van het clubgebouw is Cees Pijl, terwijl Jan Jorrink verantwoor delijk is voor het onderhoud. De bouw is uitgevoerd door de Aannemingsmaatschappij v/h H P Voor molen B.V. in nauwe samenwerking met het architectenbureau Swaneveld Goslinga. De interieur-verzorging was in handen van de SKOL-brouwerijen en architect Swaneveld.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1976 | | pagina 9