Atlantica bv Steigerbouw v. d. Panne bv menselijke steun, zoveel mogelijk deskundig, om deze opvang te organi seren en te regelen; financiële steun in de vorm van ondersteuningsbijdragen uit de kas van supportersvereniging, club, bedrijven, overheid en particulieren, om dit te kunnen betalen; ruimtelijke steun, zoveel mogelijk in gebouwen en terreinen van de club, om dit te verwezenlijken; psychologische steun van de pers in uitleg, begeleiding en uitvoering van dit projekt. Deze denkbare oplossing is bij elkaar een hele klus met vele facetten. Op het eerste gezicht een utopie en onuitvoerbaar. Niettemin verdient het bij alle geledingen volle aandacht te krijgen, zeker te gen de achtergrond van de zorgelijke en bijna voorspelbare ontwikkelingen in de toekomst. Nü de handen ineen slaan in mankracht, financiën en technische voorzienin gen, zal veel menselijke-, geldelijke-, maatschappelijke- en sociale schade kunnen voorkomen. Het vooruitzicht is erg zorgelijk maar zeker niet hopeloos, mits iedereen zijn taak goed begrijpt en uitvoert. ledereen is niet alleen de bestuurder van club en supportersvereniging, maar ook en vooral van ieder persoonlijk en dus ook van U Het Bestuur van de Supportersverening „Feyenoord" is graag bereid daarin een leidende bijdrage te leveren. J. van der Schoor, voorz. Supp. Ver. „Feyenoord" Verhuur en montage van stalen steigers Stadionweg 35c Rotterdam Telefoon 010 19 91 55 voor Lashing and Securing Stadionweg 35c Rotterdam Telefoon 010 - 32 67 31 15

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1976 | | pagina 15