;9^amenade Yl'dam R.V.' als zodanig door schrijvende en sprekende pers betiteld niets met de club, die zij vergezellen, hebben te maken. Het zijn onbeschaafde rellenmakers, die wedstrijden misbruiken voor hun doel: herrie schoppen. Elke fatsoenlijke supportersvereniging past zich wel deze lieden in hun be stand te hebben. De opkomende vraag HOE DIT KWAAD IN TE DAMMEN, is uit de analyse van de eerste vraag geen eenvoudige opgave. De snelste en beste oplossing zou zijn: voor iedereen voldoende en geschikt werk tegen een redelijke beloning. Een economisch-juridisch paardemiddel zou zijn: lijf de hele beroepsbevolking in bij het leger en verdeel dan de taken. De werkeloosheid zou dan met één besluit worden opgelost. Een besluit met aantrekkelijke voordelen maar nog meer onaantrekkelijke nadelen. Een bestuur van een supportersvereniging heeft hiermede niets van doen; het is een maatschappelijk- en politiek probleem en behoort daar te worden opgelost. Een denkbare oplossing onzerzijds kan zijn: vang de mensen, vooral onder jeugd, die geen werk hebben op en begeleidt hen in wijzen van creativiteit, ontspanning in sport en spel, clubsteun op ver schillende manieren, algemene ontwikkeling, enz. Daarvoor is dan wel nodig: Bent U nog geen lid van onze Vereniging Stuur dan onderstaande bon naar: W. Cupido, Binnenweg 47, Rotterdam 3002 naam straat woonplaats Café Restaurant Dir. H. H. Brouwer Maashaven 46 - Telefoon 010-841702 - 846948 13

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1976 | | pagina 13