"»y het broodje van PLEIN 24 elektrotechniek pompinstallaties waterzuivering centrale verwarming „trob ^A f SPORTVRIENDEN 00K VOOR UW CROQUETTEN 0 tE» 4 Het is niet de naam maar Leidseplein 24 Telefoon 65172 Amsterdam te zien. Want ik moet zeggen dat het op z'n minst de moeite waard is de ver richtingen van Jong Ajax gade te slaan. Het elftal bestaat uit spelers tot 21 jaar met maximaal 3 dispensatiespelers. Trainer Jan van Daal is enorm hard bezig van dit team een eenheid te maken met daarbij het doel t.z.t. één of meerdere spelers klaar te stomen voor het eerste elftal. Want dat is het doel waarnaar ge streefd wordt. Het is uiteraard van groot belang voor de club om zgn. eigen kweek spelers rijp te maken voor het eerste elftal. Niet alleen is dat financieel een aantrekkelijke zaak voor de club maar tevens spreekt een jonge voetballer uit de eigen voetbalschool erg tot de ver beelding van het publiek. Die speler heeft veel meer „krediet" dan een peper dure aankoop die zich voor de toeschou wers onmiddellijk waar moet maken en die meestal maar al te gauw wordt be stempeld als een miskoop. Het is duide lijk dat een eigen-kweek speler nooit een miskoop kan zijn. Oogstrelend voetbal levert in dat C-team o.m. Simon Taha- mata, een overal opduikende voorhoede- speler, die enorm gevaarlijk is door zijn Dick Helling snelheid met èn zonder bal. Zijn manier van spelen is erg aantrekkelijk om te zien. Tegen FC Utrecht maakte hij twee goals met het hoofd en dat ondanks zijn vrij kleine lengte. De wedstrijd werd overigens met 5-1 gewonnen door goals van Soren Lerby, Rob Kok, Dick eerste oosterparkstraat 110, amsterdam telefoon 353353 en 945355

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1976 | | pagina 6