Beuker-Bieshaar bv uitdeuken en spuiten der en succesvoller door de arena's van de eredivisie dartelt dan in de beginfase van dit seizoen. De 2 - 1 zege op het weliswaar laag geplaatste, maar daardoor zeker nog niet te onderschatten FC Twente, heeft de Amsterdamse equipe een nieuwe duw in de goede richting ge geven. Tomislav Ivic heeft er bovendien weer eens door bewezen, dat zijn her en der verafschuwde speelwijze op dit mo ment voor Ajax werkelijk zeer succesvol is. Of Ajax al klaar is voor de greep naar de macht? We zullen zien! FC Utrecht, dat sinds eind september in Han Berger over een volwaardige A- trainer beschikt, is dit seizoen beslist niet onverdienstelijk gestart. De triomf op Sparta (1 - 0), vorige week zondag, en natuurlijk de fraaie vijfde positie op de ranglijst geven een redelijke aanwij zing van de kracht van de ploeg uit de Domstad. De Utrechters zouden zelfs nog veel hoger op de eredivisieladder zijn geklommen als ze niet zo wissel vallig waren opgetreden. Resultaten als het gelijke spel (1 - 1) in Kerkrade tegen Roda JC, de 3 2 zege op AZ '67 en de zelfs opzienbarende 1 0 triomf tegen landskampioen PSV getuigen van de grote kracht van FC Utrecht, maar ze hebben slechts beperkte waarde als tegen mindere goden in onze hoogste be taalde voetbalafdeling teleurstellende scores worden geboekt. FC Amsterdam (2 - 2), De Graafschap (2-1 zege op FC Utrecht) en Haarlem (3-0 triomf op Bergers ploeg) brachten de Utrechters eigenlijk onverwacht makkelijk van de goede weg. Als FC Utrecht zijn grilligheid ook vanmiddag wil vervolgen, dan kan het niet anders of er volgt na de knappe 1-0 overwinning op Sparta een dieptepunt tegen Ajax Waarschijnlijk echter is deze denkwijze eerder iets waarover de fans uit Amsterdam zich ontfermen dan dicht bij de werkelijkheid. Is het een Bij: grote of kleine aanrijding Duivendrecht, telefoon 020-991625-992420 Wat men noemt: kunt u uw wagen laten een Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein ongeoorloofde en ook daarbuiten! "sliding" Leden en donateurs 10% korting 2

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1976 | | pagina 4