o Loe Lap Beuker-Bieshaar bv doelpunten prismakijker uitdeuken en spuiten Zie de O beter 0 0 Is het een Bij: grote of kleine aanrijding Duivendrecht, tel. 020-991623-992420 Wat men noemt: kunt u uw wagen laten een ongeoorloofde "sliding" Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting met een Amsterdam - Reguliersbreestraat 11-13 - Telefoon 223900 vechten tegen het spookbeeld van de eerste divisie. Het zou de eerste maal zijn, indien MVV inderdaad zou degraderen, dat de Limburgse hoofdstad met een dergelijk feit wordt geconfronteerd. Maar zover is het nog niet. MVV wil vech ten, maar het ontbreekt de ploeg aan vertrouwen. De Amsterdamse ploeg bezit wel meer kwaliteit, dat is onmiskenbaar, doch kan dit surplus niet altijd op de juiste wijze op de grasmat demonstreren. Dat is in het verleden wel eens anders geweest. Er staan nu voor Ajax belangrijke dingen op het spel. Een plaats in het toernooi om de UEFA-Cup is nog niet veilig gesteld. Dat moet natuurlijk wel gebeuren, want Ajax zonder internationaal voetbal is niet denkbaar. Dat beseffen de spelers terdege. Vandaar dat er in de ontmoeting tegen NEC bijzonder hard werd gewerkt, een arbeid die met een overwinning werd gehonoreerd. Vanmid dag is de kans op winst ook weer duidelijk aanwezig. De aanval heeft in Nij megen laten zien dat de combinaties steeds beter gaan kloppen. Het middenveld krijgt weer gestalte, al zal - waarschijnlijk - René Notten niet aanwezig zijn, gezien de gele kaart die hij in Nijmegen opliep. Dat scheelt wel, maar Ajax zit niet zo slecht in zijn materiaal. De ploeg moet er evenwel van doordrongen zijn, dat er geen punt meer verloren mag worden. Dat is natuurlijk gemakkelijker gezegd dan gedaan, maar alleen dan is de kans op internationaal voetbal in het seizoen 1976-1977 mogelijk. Ben Muller

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1976 | | pagina 4