f prismakijker Loe Lap Beuker-Bieshaar bv uitdeuken en spuiten Zie de doelpunten beter 0 0 0 0 0 0 0 0 0 Is het een Bij: grote of kleine aanrijding Duivendrecht, tel. 020-991625-992420 Wat men noemt kunt u uw wagen laten een ongeoorloofde "sliding" Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting 2 met een van Amsterdam - Reguliersbreestraat 11-13 - Telefoon 223900 Een ploeg die bij vlagen tot zeer knap spel kan komen, maar daarvan niet voldoende kan profiteren. Ondanks de versterkingen die enkele weken geleden (Walbeek en Van Daele) werden aangetrokken. De trainerscrisis, Leo Beenhakkers werd vrij abrupt de laan uitgezonden, wijst wel in de richting dat men in de kringen van de Deventer club toch niet erg gelukkig is met de gevolgde gedragslijn. Daarvan werd Beenhakkers het slachtoffer en Van Brussel nam de ondankbare taak over met het doel de Adelaars te behouden voor de eredivisie. Zo op het eerste gezicht zegt men dan dat Ajax zich aan een dergelijke tegenstander geen buil kan vallen, maar clubs die in zeer grote moeilijk heden zitten, kunnen tot verrassende dingen in staat zijn. Ajax mag echter geen punten meer verspelen, want dan kan de positie voor het UEFA-Cup-toernooi nog in gevaar komen. Iets wat de Ajacieden toch niet graag zouden willen missen. Het zou ook te gek zijn, een Europees voetbaltoernooi zonder Ajax. Denk je dat eens in. Tegen Go Ahead Eagles punten verliezen. Dat is iets wat beslist niet mag. Ook al niet voor de trouwe aanhang, die blijft hopen en wachten op betere tijden. Die ongetwijfeld weer zullen komen, alleen zal de weg erg moeilijk zijn. Consolidatie van de huidige positie moet echter het uitgangspunt van de Michels-formatie zijn. Dan is er alweer gewonnen. Daarna bouwen aan een nieuw seizoen! Ben Muller „De Ajacied", vereniging van Ajax-supporters, Mielweg 38 te Lunteren

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1976 | | pagina 4