Loe Lap Beuker-Bieshaar bv doelpunten prismakijker f 0 n o uitdeuken en spuiten O Zie de O beter 0 0 Is het een Bij: grote of kleine aanrijding Duivendrecht, tel. 020-991625-992420 Wat men noemt: kunt u uw wagen laten een ongeoorloofde "sliding" Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting met een van Amsterdam - Reguliersbreestraat 11-13 - Telefoon 223900 als er vanmiddag een andere opstelling in het veld verschijnt. Niet dat Michels zal gaan experimenteren, maar hij heeft enkele mogelijkheden. Waarmee we willen uitdrukken dat het in een dergelijk stukje, dat de naam „voorbeschouwing" krijgt, onmogelijk is namen te noemen. Want er kunnen tijdens de trainingen ook weer spelers geblesseerd raken. Zo ga je maar door Ajax heeft het zondag in Rotterdam bij Excelsior bepaald niet gemakkelijk gehad. De ploeg van Bob Janse was bijzonder goed voorbereid op het duel tegen de Michels- formatie en heeft zich tot het uiterste geweerd. Kort voor tijd maakte de ster van de middag, de Excelsior-doelman Eddie van der Roer, een foutje en natuurlijk profiteerde scherpschutter Ruud Geels. Brokamp gaf daarna de score een dragelijk gezicht door nogmaals te scoren. De tegenstander van vanmiddag, bekerhouder FC Den Haag, moest zich tevreden stellen met een doelpuntloos gelijk spel tegen Telstar. Van de IJmonders een goede verrichting, maar voor de Hagenaars een ontgoocheling. Ook al gezien het zeer matige spel. Ajax moet zich echter daardoor niet in slaap laten wiegen. Want juist in duels tegen sterkere tegenstanders kan FC Den Haag zeer gevaarlijk acteren. Met een schietgrage jongen als Henk van Leeuwen in de spits en de grote routinier Aad Mansveld in de achterste lijn, mag FC Den Haag toch nog altijd tot een tegenstander worden gerekend, waar niet te licht over mag worden gedacht. De koppostie is nog steeds niet in gevaar, maar een misstap kan Ajax zich met het oog op het komende programma niet permitteren. Ben Muller

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1976 | | pagina 4