Café Bobby TOLK AUTOBANDEN BV elektrotechniek \iX^Qbt pompinstallaties waterzuivering centrale verwarming A/>>te>Ne< VOETBAL LIEFHEBBER OPGELET 0 4 Als u zich meldt met dit programma bij Isarweg" 2 (Industrieterrein Sloterdijk) Amsterdam, tel. 113436 dan koopt u banden tegen een prijs, die nergens goedkoper kan Banden voor de helft van de prijs en minder is mogelijk! veelvuldig trainen, een wedstrijd is toch altijd anders dan een trainingspartijtje. Con ditioneel is er weinig aan de hand. De ploeg bleef „gaan" tegen Telstar. De combinaties liepen niet zo lekker, er waren nogal wat foute passes, allemaal kenmerken die ook zijn waar te nemen aan het begin van een competitie. Ook dan lukt niet alles op een wijze zoals we dat graag zouden zien. Maar dat komt wel naarmate de competitie vordert. Ajax behoort na de winterpauze minder tijd nodig te hebben om weer in het spelritme terug te komen. Heden tegen Sparta zal al moeten blijken dat het wat minder moeizaam gaat. Want spelen op een wijze zoals tegen Telstar biedt weinig perspectief. Iedere Ajacied mag blij zijn dat ten lange leste de twee punten nog gepakt werden. Overtuigend Ga na je hobby een pilsje drinken k'j Utrechtsestraat 6, Amsterdam Til en Bobby Telefoon 020-231914 was het allemaal niet, maar uiteindelijk leverde de vele getrooste moeite toch wel het nodige rendement op. Opvallend was de terugkeer van Tscheu La Ling. De eerste kennismaking met deze talentvolle rechtsbuiten dateert van het voetbaltoernooi Amsterdam 700. Schitteren deed hij daarin niet. Falen evenmin. Toch vond coach Michels het beter de jonge Ling gelei delijk aan, zoals hij dat noemt, rijp te maken voor Ajax. Dat zal nog we! even tijd kosten wat, gezien de jeugdige leeftijd van de ex-FC Den Haag-speler (20), op zich geen bezwaar mag zijn. Alleen al het feit dat Michels hem geleidelijk aan laat „meedraaien" in de Ajax-hoofdmacht mag perspectief bieden voor de toekomst. Of in het algemeen een speler doorbreekt naar de top is altijd een groot vraagteken. Het blijft echter van groot belang dat jonge spelers zo snel mogelijk vertrouwd raken met het topvoetbal en eerste oosterparkstraat 110, amsterdam telefoon 353353 en 945355

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1976 | | pagina 6