Loe Lap Beuker-Bieshaar bv doelpunten prismakijker 0 uitdeuken en spuiten O Zie de O beter 0 0 0 0 0 Is het een Bij: grote of kleine aanrijding Duivendrecht, tel. 020-991625-992420 Wat men noemt kunt u uw wagen laten een ongeoorloofde "sliding" Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting 2 met een Amsterdam - Reguliersbreestraat 11-13 - Telefoon 223900 te gaan neerzitten. Ajax triomfeerde vorig seizoen met 2-0 over Sparta in de Meer en speelde in Rotterdam gelijk: 1-1. Net als FC Twente nu Maar Sparta in thuis- of uitwedstrijden is een enorm verschil. Niet dat de ploeg op Spangen wordt gestimuleerd door een geweldig enthousiaste en veelkoppige aanhang, verre van dat zelfs, maar de Spartanen proberen wel een andere strijdwijze wanneer in Rotterdam wordt opgetreden. Of Sparta tegen Ajax behoudend zal gaan voetballen, blijft een open vraag. Steegman zal begrepen hebben door het resultaat dat Telstar en enkele maanden geleden NEC bereikte met een open strijdwijze er meer eer te behalen valt. De Sparta-verspieders zul len hem wel uitvoerig rapporteren en de Rotterdamse oefenmeester zal hieruit zeer zeker lering trekken. Ajax staat dus wederom voor een zwaar karwei. Maar wanneer is dat niet het geval. Ondanks het grote verschil op de ranglijst er is tenslotte een marge van zeven punten tussen beide teams - zal Ajax opnieuw in de strengen moeten en alles uit de kast moeten pompen om winnend over de streep te gaan. Thuiswedstrijden moeten gewonnen worden, te allen tijde, omdat in uitwedstrijden de tegenstand nog feller, nog verbetener zal zijn. Voorlopig heeft Ajax nog steeds de opdracht „thuis winnen" voortreffelijk uit gevoerd. Sparta zal er natuurlijk alles aan doen om hierin verandering te brengen, maar we betwijfelen of de Rotterdammers daarin zullen slagen. Tenslotte zijn die zeven punten verschil op de ranglijst niet voor niets ontstaan Ben Muller

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1976 | | pagina 4