II Loe Lap Beuker-Bieshaar bv doelpunten j] prismakijker uitdeuken en spuiten Zie de O beter 0 0 Is het een Bij: grote of kleine aanrijding Duivendrecht, tel. 020-991625-992420 Wat men noemt kunt u uw wagen laten een ongeoorloofde Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! "sliding" Leden en donateurs 10% korting 2 met een van Amsterdam - Reguliersbreestraat 11-13 - Telefoon 223900 PSV, Feyenoord - beide 21 punten - en FC Twente, dat 20 punten verzamelde. Daarachter volgt NEC met 18 punten. Hierbij moet in aanmerking worden genomen dat zowel Ajax als FC Twente nog een achterstallige wedstrijd heeft. De PSV-ers hebben een kans om alleen de tweede plaats in te nemen verloren laten gaan door in Rotterdam het sleuteltreffen tegen Feyenoord met 1 - 0 te verliezen. Indien Ajax de inhaalwedstrijd tegen FC Twente zou afsluiten met een remise, dan bedraagt de voorsprong drie punten, een bijzonder geruststellende gedachte bij het ingaan van de tweede helft van de com petitie. Dan is het echter wel zaak dat de Michels-boys vanmiddag Telstar aan banden leggen, met andere woorden, dat de volle winst in de Meer blijft. Met in het achterhoofd natuurlijk nog het festijn dat net afgelopen is, zal het wat moeite kosten het wedstrijd ritme weer te pakken te krijgen. Hoofdzaak zal zijn dat de ploeg fit, vrij van blessures en volkomen uitgerust de strijd kan hervatten. De concurrentie, waartoe Telstar niet gerekend kan worden, wacht natuurlijk op een misstap van de leider. Telstar zal weinig illusies koesteren, maar dat maakt dit duel juist extra gevaarlijk voor Ajax. De concentratie zai zeker niet optimaal zijn, hetgeen wel eens meer tot onplezierige situaties heeft geleid. Verrassingen zijn daarbij niet uitgesloten, waarbij we slechts herinneren aan de wedstrijd tegen NEC, die door verslapping van concentratie plotseling nog een pikant tintje kreeg. Telstar heeft nog niet het niveau van NEC bereikt, maar een onbevangen spelend team kan het Ajax toch erg lastig maken. Puntenverlies tegen dergelijke tegenstanders telt eigenlijk dubbel. Puntenverlies in thuiswedstrijden is altijd een kwalijke zaak. Ajax, let op uw saeck. Ben Muller

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1976 | | pagina 4