Loe Lap Beuker-Bieshaar bv doelpunten prismakijker uitdeuken en spuiten Zie de O beter 0 met een 0 f l» 0 0 van Amsterdam - Reguliersbreestraat 11-13 - Telefoon 223900 reeds bezig zijn met het treffen tegen Levski Spartak, dat drie dagen later plaats vindt in Sofia in het toernooi om de UEFA-Cup. Twee moeilijke duels staan de Michels-formatie te wachten, twee duels die niet zonder slag of stoot positief kunnen worden afgesloten. Er zal harde strijd gevoerd moeten worden en FC Amsterdam heeft in de reeks wedstrijden die tegen Ajax zijn gespeeld, enkele malen verrassend uitgehaald. De Lieverdjes, die natuurlijk in het moeras zitten, kunnen echter in een dergelijke plaatselijke ontmoeting, die ongetwijfeld weer eens enkele tienduizenden naar het stadion zal trekken, tot zeer goede prestaties komen. Maar Ajax, dat nog steeds drie ijzers in het vuur heeft, zal niet zonder meer de slag uit handen geven. Daarvoor heeft de ploeg teveel kwaliteit, heeft de ploeg ook weer teveel karakter. Ongetwijfeld vullen de von ken eraf spatten, temeer daar de Ajacieden vermoedelijk enigszins gebelgd in het veld treden. Zij hadden liever zaterdagavond gespeeld, maar het bestuur van de FC Amsterdam meende aan dit verzoek geen gehoor te kunnen geven, omdat de Sinterklaasavond hier wel eens een dag later gevierd wordt. Tenslotte zit het FC Amsterdam financieel niet erg mee, zodat die weigering te verklaren is. Maar Ajax was er niet zo gelukkig mee. Hetgeen ongetwijfeld van invloed zal zijn op de wedstrijd, waardoor die alleen maar interessanter wordt. Ben Muller Is het een Bij: grote of kleine aanrijding Duivendrecht, tel. 020-991625-992420 Wat men noemt kunt u uw wagen laten een ongeoorloofde "sliding" Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting 2

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1975 | | pagina 4