I: Loe Lap Beuker-Bieshaar bv doelpunten j> prismakijker uitdeuken en spuiten Zie de Q beter Q Is het een Bij: grote of kleine aanrijding Duivendrecht, tel. 020-991625-992420 Wat men noemt: kunt u uw wagen laten een ongeoorloofde "sliding" Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting 2 met een Amsterdam - Reguliersbreestraat 11-13 - Telefoon 223900 was bereikt, onverdroten door. Hard werken en blijven gaan. „Om," zoals Ruud Krol na afloop zei, „we de mensen wat moeten bieden. We zijn anders gaan voetballen omdat we een ander Ajax zijn geworden." FC Amsterdam is echter niet bevreesd deze tegenstander te ontvangen. Verre van dat. De spelers weten dat de strijd een groot contingent toeschouwers naar de tribunes zal trekken, waardoor de sfeer in het - anders zo kille - Olympisch Stadion aanzienlijk plezieriger zal worden. Dat kwam ook reeds tot uiting in het treffen tussen Nederland en Polen. Nu het een plaatselijke strijd is waarvan het resul taat niet bij voorbaat vast staat, zal de ware voetballiefhebber zeker komen. Dat zal ongetwijfeld een inspirerende invloed hebben op de Lieverdjes, die zullen willen demonstreren dat die 3-0 triomf in Velsen geen uitschieter genoemd moet worden. De ploeg lijkt klaar voor het zware werk. En dat het werk tegen Ajax zwaar wordt, daaraan twijfelt niemand. Er zal bitter gestreden worden, er zal gegeven en genomen worden, kortom er zal een gevecht ontbranden, dat de mensen lang zal heugen. Temeer omdat beide ploegen een grote aanhang in de hoofdstad bezitten, zodat ook op de tribunes de animositeit groot zal zijn. Een duel waarvan de vonken weer eens zullen afspringen. Maar ook een duel waarin men weer zal kunnen proeven van goed, maar bovenal spannend voetbal. Ben Muller

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1975 | | pagina 4