Eskagé bv FC AMSTERDAM tegen AJAX de boer bv ajax brandblusapparaten Q|QX SPECIAALZAKEN IN KEUKENS EN SANITAIR 1 VTNKENSTRAAT 106-108 Altijd doeltreffend en het grootst gesorteerd in tel. 020-65126 ^an. en afvoermateriaal - Gasgeysers QUELLIJNSTRAAT 90 tel. 020-714730 Kookplaten - Wasautomaten enz. FC Amsterdam heeft weer eens goed lopen stunten. In de ontmoeting tegen Telstar sloegen de Lieverdjes onbarmhartig toe en scoorden in Velsen maar liefst drie doelpunten. Een prachtige voorbereiding voor het treffen tegen stad genoot Ajax dat vanmiddag voor de deur staat. Klantenbinding noemt men zoiets ook wel. Met in het achterhoofd de twee stunts die FC Amsterdam tegen Ajax in de voorgaande seizoenen uithaalde. Eerst een 1-0 triomf op eigen veld, vorig seizoen een 2-4 overwinning in de Meer. En nu om Ajax eens even te waarschuwen dat ook bij de Lieverdjes de vorm groeiende is, een 0-3 zege op Telstar. Waardoor weer een flinke sprong is gemaakt op de ranglijst en de positie aanzienlijk is verbeterd. Het is echter jammer dat de stormram en goalgetter van FC Amsterdam, Nico Jansen, niet kan aantreden tegen Ajax, want de gele kaart die hem werd ge offreerd in Velsen zal hem zo goed als zeker voor minstens een wedstrijd buiten de lijnen houden. En dat dan uitgerekend tegen stadgenoot Ajax FC Amsterdam tegen Ajax. Het wordt zo lang zamerhand een duel dat tot de verbeelding gaat spreken. FC Amsterdam is de kinderschoenen aardig ontgroeid en begint zich steeds meer te manifesteren als een club die mee wil gaan tellen in de nationale competitie. Vorig seizoen werd reeds geproefd aan internationaal voetbal, dit seizoen is de ploeg vast en zeker van zins in de na tionale competitie ook weer voor de nodige opschudding te zorgen. De tegen stander van vanmiddag, Ajax, is echter ook weer bezig terug te komen in de top van het vaderlandse voetbal. De rust is teruggekeerd in de rood-witte ge lederen. Dat is duidelijk te zien aan de intensiviteit waarmee de wedstrijden worden gespeeld. Tegen FC Utrecht ging Ajax, ook nadat een 4-0 voorsprong Frits Flinke vleugel cruquiusweg 118 amsterdam tel.020-354001 postbus 4105 vestigingen te eindhoven, enschede, groningen, loosduinen, rotterdam en sneek.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1975 | | pagina 3