TOLK AUTOBANDEN BV elektrotechniek pompinstallaties waterzuivering centrale verwarming 4 f Als u zich meldt met dit programma bij VOETBAL- FHEBBER OPGELET Banden voor de helft van de prijs en minder is mogelijk! Isarweg 2 (Industrieterrein Sloterdijk) Amsterdam, tel. 113436 LIEFHEBBER dan koopt u banden tegen een prijs, die nergens goedkoper kan soepeler, het switchen, het overnemen, het positie kiezen, de dieptepasses, het ging allemaal behoorlijk goed en wanneer dat kan worden gezegd van een wedstrijd tegen een lastige tegenstander als AZ '67, mag dat toch een goede prestatie genoemd wor den. Het Alkmaarse publiek stond er ook een beetje beduusd van te kijken want voor AZ-begrippen was het een vrij rustige wedstrijd. Het publiek hield zich opvallend kalm en velen waren de mening toegedaan dat hun club met dat gelijke spel de handen mocht dichtknijpen. Goed, tegen AZ dus een goede partij, maar de club is nog lang niet waar het zijn moet. Er zullen nog vele goede wedstrijden nodig zijn eer gezegd kan worden dat Ajax wer kelijk terug is, zowel nationaal als internationaal. Maar om internationaal weer te kunnen meetellen, zal eerst in de nationale competitie gepresteerd moeten worden. Daarom is de aanstaande wedstrijd tegen FC Utrecht van het grootste belang om twee punten te pakken. En gezien het goede en gemotiveerde spel van de laatste weken kan ik mij nauwelijks voorstellen dat Ajax daarin niet zal slagen. Tijn Middendorp HH WEER IN DE AANVAL De Italiaanse pers heeft een zeer scherpe campagne geopend tegen de nationale voet trainers dr. Fulvio Bernardini en Enzo Bearzot. Het doelpuntloze gelijke spel tegen het zwakke Finland heeft de deur dicht gedaan voor de chauvinistische sportpers. Voor het scherpste commentaar zorgde Helenio Herrera - HH - die voor twee sport kranten schrijft. Hij schrijft o.a.: „Sandro Mazzola uit het nationale elftal te zetten staat gelijk aan een misdaad." Herrera eist „blokvorming" in de nationale ploeg met als ruggegraat de spelers van Juventus. Liefst acht man van de Turijnse club, Zoff, Gentile, Causio, Capello, Anastasi, Bettega, Cuccureddu en Furino, zouden de basis moeten gaan vormen. Mazzola (Internazionale), Rocca (AS Roma) en Benneto (AC Milan) zouden toegevoegd moeten worden. Herrera heeft tevens aangeboden de training van de nationale ploeg op zich te willen nemen. Zou men hem niet acceptabel meer vinden, dan noemt hij de AC-Milan-trainer Gustavo Giagnoni als eventuele tweede kandidaat voor deze hoogste post in het Italiaanse voetbal. eerste oosterparkstraat 110, amsterdam telefoon 353353 en 945355

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1975 | | pagina 6