Loe Lap Beuker-Bieshaar bv doelpunten jj prismakijker f 0 uitdeuken en spuiten Zie de o beter Q f 0 0 0 Is het een Bij: grote of kleine aanrijding Duivendrecht, tel. 020-991625-992420 Wat men noemt: kunt u uw wagen laten een ongeoorloofde "sliding" Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting 2 met een van Amsterdam - Reguliersbreestraat 11-13 - Telefoon 223900 om nu maar met een prettig gevoel de wei in te stappen met de gedachte dat „het karwei reeds geklaard is." Natuurlijk zal die andere wedstrijd, die vier dagen later in het Olympisch Stadion te Berlijn tegen Hertha BSC moet worden gespeeld in het toernooi om de UEFA-Cup, reeds een belangrijke plaats bij de mannen innemen, maar dat mag er niet toe leiden dat Ajax zich reeds de zekere overwinnaar waant van de ontmoeting tegen FC Utrecht. Er zal eerst nog anderhalf uur ofwel negentig minuten moeten worden gespeeld. Een tijdsbestek waarin van alles kan gebeuren. Ajax is daar echter ook wel van overtuigd. Het is duidelijk waarneembaar dat de ploeg meer zelfvertrouwen gaat krijgen. Het spel wordt weer gespeeld op een wijze die veelal aangenaam aandoet. Nog niet ogenstrelend, maar Keulen en Aken zijn tenslotte ook niet op één dag gebouwd. Er moet nog veel gebeuren, maar de wil om de trap omhoog te gaan is aanwezig. Een belangrijk winstpunt, want die wil was vorig seizoen nauwelijks waarneembaar. De malaise is overwonnen, maar de weg terug is moeilijk. Daarvan zijn de Ajacieden wel overtuigd. Zij hebben begrepen dat alleen met hard werken, met uiterst consciëntieus trainen, een kans aanwezig is, om de terugweg te vinden. Of dan weer de top bereikt zal worden, ligt nog in de schoot van de toekomst verborgen. Maar FC Utrecht mag niet een dergelijke hindernis vormen om van de ingeslagen weg af te wijken. Daarvoor is het krachtsverschil in deze fase van de competitie te groot. Ben Muller

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1975 | | pagina 4