Loe Lap Beuker-Bieshaar bv doelpunten prismakijker uitdeuken en spuiten Zie de o beter Q f 0 0 0 Is het een Bij: grote of kleine aanrijding Duivendrecht, tel. 020-991625-992420 Wat men noemt: kunt u uw wagen laten een ongeoorloofde "sliding" Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting 3 met een van Amsterdam - Reguliersbreestraat 11-13 - Telefoon 223900 Problemen behoeft en zal de ontmoeting tegen Glentoran echter niet opleveren. Een 6-1- voorsprong is onoverbrugbaar, zodat de tweede ronde reeds is bereikt. Laten we hopen dat deze tweede wedstrijd tegen de goedwillende en sportieve semi-profs uit Noord- Ierland een propaganda voor de voetbalsport zal worden. Dat heeft de voetballerij wel nodig. Ben Muller TWEEDE RONDE Het zal u duidelijk zijn dat niemand enige moeite heeft met de vraag wie vanavond de tweede ronde van het UEFA-Cup-toernooi gaat behalen. Ajax besliste dat reeds veertien dagen geleden door in Ierland met 1 - 6 te winnen van Glentoran Belfast, waardoor er voor de gasten weinig eer valt te behalen. Een 1-6 achterstand is nu bepaald geen basis om met perspectief aan een wedstrijd te beginnen. Het begrip spanning, een noodzakelijk element om een wedstrijd aantrekkelijk te maken, ontbreekt, waardoor het nu geen wed strijd zal worden om lang bij stil te blijven staan. Op zich is dat eigenlijk een jammerlijke zaak. Het is logisch dat het publiek niet erg warm loopt voor een ontmoeting waarvan eigenlijk het uiteindelijke resultaat bij voorbaat vast staat. Van Ajax kunnen we vanavond mogelijk een flinke reeks doelpunten verwachten. Weinigen hebben bij dergelijke wedstrijden voordeel. Er moeten nu eenmaal twee wed strijden gespeeld worden, maar van sommige ontmoetingen, vooral in een eerste ronde, kan men zich afvragen of het nog wel zin heeft een tweede wedstrijd te houden wanneer

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1975 | | pagina 5