prismakijker Beuker-Bieshaar bv uitdeuken en spuiten Zie de O doelpunten beter Q Is het een Bij: grote of kleine aanrijding Duivendrecht, tel. 020-991625-992420 Wat men noemt: kunt u uw wagen laten een ongeoorloofde "sliding" Rij dan verder beheerst en rustig op dit terrein en ook daarbuiten! Leden en donateurs 10% korting met een Amsterdam - Reguliersbreestraat 11-13 - Telefoon 223900 kunnen vallen. Dat is nu gebeurd." Klare, duidelijke taal. Er staan een paar zeer talentrijke jongeren te trappelen om de zwakke plaatsen in te nemen. Of Michels reeds rigoureus ingegrepen heeft in de oefenwedstrijd tegen Borussia Dortmund, die door Ajax met 2-0 werd gewonnen (twee goals van Ruud Geels), is ons niet bekend. Tegen De Graafschap zal wel blijken of de ploeg heeft geleerd uit de les van Eindhoven. Het was een pijnlijke les, dat wel, maar zij kan in de toekomst vruchten gaan afwerpen. Ben Muller PRIX VINAIGRE De heer Joop Niezen, hoofdredacteur van „Voetbal International" en voorzitter van de Nederlandse Sportpers, heeft van de persconferentie die het Ajax-bestuur op 1 september jl. organiseerde, ongevraagd en dus zonder dat het Ajax-bestuur daarvan kennis kreeg resp. toestemming had gegeven, een bandopname gemaakt en deze enkele uren later vóór de persconferentie die de heer Kraay hield, voor deze laatste afgedraaid. We dachten dat zulk een onsmakelijk handelen niet in het woordenboek van de fatsoenlijke journalistiek thuis hoort. Wél kan hierdoor worden gezegd dat dit zeker 50 punten waard is ten gunste van de heer J. Niezen in de door zijn eigen „Voetbal International" ingestelde competitie voor de „Prix Vinaigre".

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1975 | | pagina 4