i f Leer paardrijden in De Ninteman manege 'De Hengstenbar' EVEN VOORSTELLEN: AZ '67 UIT ALKMAAR AZ '67 is zijn vierde seizoen ingegaan van het ambitieuze vijfjarenplan dat door het bestuur van de stichting is uitgezet om de vaderlandse top te bereiken. Geen kleinigheid voor een club die in feite nauwelijks 21 jaar oud is. AZ '67 is namelijk voortgekomen uit de profclub Alkmaar, die in 1954 werd opgericht: Alkmaar '54. On der de energieke leiding van de Molenaar- brothers is AZ '67 echter wel snel en resoluut aan een opmars begonnen, waarnaar men met intense belangstelling uitkijkt waar deze zal ein digen. In ieder geval heeft AZ in het derde seizoen van „het plan" een periodetitel behaald en zich daarmee het recht verworven mee te dingen naar een plaats die recht gaat geven op internationaal voetbal: in het toernooi om de UEFA-Cup. Opzienbarende transfers zijn er door de Noord hollandse combinatie niet gedaan. Voor het vier tal dat de rijen van de stichting verliet: Holster (amateur geworden), Molendijk (uitgeleend aan FC Groningen), Mulders en Vredenburg (beiden afgekeurd), zijn vier teruggekomen. Het zijn: Groot (van SVW), Hovenkamp (van FC Gronin gen), Van Marwijk (van Go Ahead Eagles) en Sis Thupan (was amateur). De selectie bestaat uit 21 man, die nog steeds onder supervisie staat van de uiterst eer zuchtige Joop Brand. Deze wordt geassisteerd door Van Doorneveld. De selectie ziet er als volgt uit: Goedhart, Groot, Heil, Hoogesteger, Hovenkamp, Kist, Van Marwijk, Meister, Mol, Mols, Nygaard, Sis Thupan, Van Rijnsoever, Spelbos, Suurendonk, Vonk, Vooys, Vosmaer, De Vries, Wildbret en Wokke. De gemiddelde leeftijd bedraagt 24,3 jaar. De oudste speler is Ruud Suurendonk (32), de jongste Hans Mols (20). Als clubarts is dr. Van Rompu aan de ploeg verbonden. AZ '67 speelt in rood-witte kleuren. Het stadion, dat dit seizoen weer een overdekte tribune erbij heeft gekregen, ligt aan de Sportlaan in Alkmaar en heeft een capaciteit voor 22.000 toeschouwers. rokin 50,tel. 251050 OMKOPING IN TSJECHOSLOWAKIJE De voorzitter van de Tsjechische voetbalbond, Sarosi, heeft tijdens een bijeenkomst van de 16 eerste-divisieclubs gewezen op het feit dat er vele verenigingen werken met een „zwarte kas" en dat er vele malen pogingen zijn gedaan, spelers om te kopen. De sensa tionele degradatie is een gevolg geweest van omkopingen aan de lopende band. Om der gelijke voorvallen zoveel mogelijk te voorkomen, is besloten alle wedstrijden in de hoogste divisie op hetzelfde uur te laten beginnen. Prettig relaxen Uwpikeuse: Els Schotman Uw gastheer: Ad Schotman Bezoek dan tevens (Natuurlijk óók voor merries Buikslotermeerdijk 6 t.o. Sportpark Elzenhagen Telefoon 362692

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 1975 | | pagina 5